18 Şubat 2013

Fatih Dersanesi Burs Yanıltması!

Fatih dersanesinin 2012 sonbaharında kızımın katıldığı bursluluk kurs eğitimi sınavında % 60 burs kazandık. Bize 2. 800 TL olan kurs ücretinin 1. 200 TL olduğunu bildirdiler. Daha sonra yaptığımız araştırmada Fatih dersanelerinin başka şubelerinde (Kartal, Üsküdar) kurs ücretinin 1. 200 TL olduğunu aldığımız burs ile en fazla ödememiz gereken yıllık kurs ücretinin 600 TL olduğunu öğrendik.

Konuyu Maltepe Dersanesi başta olmak üzere Genel Müdürlüğe kadar her seviyeye ilettik. Sonuçta anladık ki insanları yanıltmaya çalışmaktan başka bir amaçları yok. Dersanenin md. ulaşmak Başbakan'a ulaşmaktan daha zor. Telefonlara çıkmıyor. Firma, Md. yrd. ve eğitim danışmanları bu işi kendilerine yol edinmiş.

Cüneyt 2.102 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt19 Eylül 2014

    Fatih Dershanesi Maltepe Şubesinin eğitim içeriği ve öğretmen kalitesi gerçekten beklentilerin çok altında kaldı. Sadece binanın fiziki şartlarıyla ve ikili görüşmelerle velileri/öğrencileri etkilediğini ve kayıt aldıklarını daha sonrasında yapılan anketlerde verdiğimiz düşük puanlamalara rağmen şikayetimize geri dönüş yapılmadığını görmüş bulunmaktayız. Fatih dershanesine bundan sonra çocuklarımı göndermeyeceğim. Ayrıca kimseye tavsiye etmem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön