FastPay Tüm A101'lerde Geçerli Değil

İlker İlker12 Eylül 15:32

Bu kampanya uzun süredir var ama yararlanmak oldukça zahmetli. FastPay uygulamasında tüm illerdeki A101'lerde FastPay ile ödeme yapılabileceği ve ilk alışverişten 10 TL tutarında iade alınabileceği yazıyor. Daha önceki kampanya döneminde mağazada ödeme yapmak istediğimde kasiyer bu ödeme seçeneğinden bilgisi olmadığını, mağaza müdürü henüz tüm marketlere sistemin gelmediğini söylemişti. 

Geçtiğimiz gün de bir başka A101 şubesinde, Adana ilindeki A101 Borsa Şubesinde FastPay ile ödeme yapmak istediğimi belirttim. Kasiyer hanım efendi daha önce de farklı müşteriler ile denediklerini, bu ödeme seçeneği seçildiğinde kasanın donduğunu ve oldukça yavaşladığını söyledi. Bu yaşıma kadar kimsenin kasasını dondurmadım, bu yaştan sonra da böyle bir şeye sebebiyet vermek istemem. 

Sıradaki müşterileri bekletmemek için alışveriş yapmadan usulca mağazadan ayrıldım. Daha sonra bir başka A101 şubesinde denedim işlem sorunsuz gerçekleşti ama FastPay tüm illerdeki tüm mağazalarda geçerli olduğunu söylerken neden böyle bir sorun ile karşılaşıyorum? Paramızla rezil oluyoruz. Uygulamayı yaygınlaştırmak amaçlı kampanya yapıyorsunuz ama takip etmiyorsunuz. Hem FastPay'den hem A101'den şikayetçiyim. Bir zahmet üye iş yerlerinize düzgün bir altyapı sistemi sağlayın.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

FastPay Logo FastPay 13 Eylül 15:09

Merhaba, fastPay bildirimin için sana yardımcı olmayı çok isteriz. Talebini incelemeye aldık ve en kısa sürede detaylı inceleyerek sana bilgi vereceğiz. Dilersen fastPay için görüş, öneri veya taleplerini https://www.fastpay.com.tr/iletisim.aspx internet sitemizdeki formu doldurarak ya da 0 850 737 77 77 numaralı fastPay Destek Hattı’ndan bize iletebilirsin. Sevgilerimizle ;) fastPay Destek Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler