16 Haziran 2014
#2506199

Farmasi'den Aldığım Mascara Kuru Çıktı

Farması'den Yalova'da bir satış temsilcisi aracılığı ile Volume Maskara aldım. Ürün ambalajında 12 gr yazmasına rağmen içi kupkuru çıktı. Diyorum ki tüpün içine 2 gr koysaydınızda bari fırçaya bulaşsaydı. O şaşaalı ambalaj kupkuru çıktı. Buda Farmasi'den ilk ve son alışverişim olsun.

Tc Tc 17.439 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tc02 Ağustos 2014

    Şikayetimden sonra firma yetkilileri tarafından geri dönüş yapıldı ,ürünü ücretsiz kargo ile geri yolladım.Fakat sonrasında rimel yerine 3 deşik makyaj ürünü adresime hediye olarak gönderildi ama tamamen firmanın seçimi olduğu için ne ten rengime nede zevkime uydun değiller.Hediye olarak siyah bir oje anlayın yani....Rimelle ilgili bi haber çıkmadı yeni rimelde yollanmadı.

  • Farmasi Temsilcisi16 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürünümüz ile ilgili yaşamış olduğunuz tecrübenizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili size yardımcı olabilmek ve ürünümüzü incelemek için sizinle iletişime geçilecektir. Farmasi Müşteri Hizmetleri olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı bildirir, en kısa süre içerisinde yeni ürününüzün adresinize gönderileceği bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Farmasi Müşteri Hizmetleri 0216 435 76 76 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler