20 Ekim 2016

Farmasi Ürünleri

Bir ay önce Farmasi'den sipariş verdim, helal sertifikalı ve katkı maddesi bulunmuyor dendi. Normalde içeriğine bakar kullanırım ama nedense aklıma gelmedi ve bakmadan kullanmaya başladım. Daha sonra içeriğine bakınca çok şaşırdım. İçerisinde fazlasıyla katkı maddesi bulunuyor. Paraben türevi bulunuyor. (Neler olduğunu da yazdım ama kelimeler türkçe olmadığından sayfa kabul etmedi). İade etmek için aradım ama ürünlerin kapağını açınca iade almıyorlarmış ben de pek uğraşmadım. Üzerinde yazan "tüketicilerin dikkatine kullandıktan sonra bol şu ile yıkayın, eldiven giyin, uzun süre temasından kaçının" uyarıları da doğal olmadığını düşündürdü bana. Daha önce kullandığım hiçbir helal sertifikalı üründe bu tür uyarılar görmemiştim.

Sevgi 23.026 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi22 Ekim 2016

    İçinde bulunan zararlı maddeleri tek tek müşteri temsilcinize ilettim. Saydıklarım insan sağlığına zararlı ve bitkisel ürünlerde olmaması gereken maddelerdir. Araştırıp dönüş yapacaklarinı söylediler ben de dönüş yapıp beni bilgilendirmenizi bekliyorum.

  • Farmasi Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Danışmanımız, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Telefonda görüştüğümüzde de belirttiğimiz gibi Farmasi ürünleri bitkisel içeriklidir ve ürünlerimiz içerisinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanılmaması altın kuralımız olarak uygulanmaktadır.. Farmasi olarak Avrupa Kozmetik Yönetmeliği’ne göre yönetilmekte ve denetlenmektedir. Bu nedenle tüm ürünlerimiz, Avrupa Birliği Kozmetik Mevzuatı’na uygun olup, Sağlık Bakanlığı tarafından firmamızın düzenli denetlenmekte olduğunu bildirir, tüm belgelerimizi de sitemizde www.farmasiint.com görüp inceleyebilirsiniz. Yazınızda bahsettiğiniz Tüketicinin Dikkatine başlığı altında deterjanlarımızın üzerinde yazan bilgiler ise Sağlık Bakanlığı’nın Deterjanların etiketi üzerinde yer alması gereken genel hususlar adı altında (Tebliğ No: TSHGM 2005/3) yazılı tebliğinde deterjan etiketlerinin üzerinde zorunlu olarak yazılması gereken hususlar olarak görebilir ve okuyabilirsiniz. Yukarıda ve telefonla iletmiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda düşüncelerinizin hatalı olduğunu ve ürünlerimizi güvenle kullanabileceğinizin bilgisini tekrar sizinle paylaşmak isteriz. Her türlü görüş ve önerilerinizi 0216 430 19 99 Müşteri Hizmetleri numaramızı arayarak bildirebilir veya [email protected] e-posta adresimize yazılı olarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla FARMASİ Müşteri Hizmetleri 0216 430 19 99 [email protected] www.farmasi.com.tr www.farmasiint.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön