13 Mayıs
#11967090

Farmasi Saç Spreyinin Bulaşık Makinesine Etkisi!

Almış olduğum saç spreyinin bulaşık makinesine zarar vermesi sonucu Farmasi firmasına şikayette bulundum şikayeti üzerine arandım ilgileneceği söylendi ürün iadesi istenildi ve şikayeti kaldırmam rica edildi. Ürün iadesi sonucunda kargodan dolayı saç spreyi sıvısının olmadığı söylendi tarafıma herhangi bir sorun bildirilmedi ben müşteri temsilcisi ile iletişime geçtiğimde sivinin yetersiz olduğu ve test edilemediği dile getirildi daha sonra şikayet oluşturma söyledim. Hemen arandım pamuk yardımı ile testin yapıldığını, kimyasal testlerin yapılamadığı söylendi.


İnsan sağlığına zarar vermeyen bu üründe herhangi bir sorun olmadığı söyleniyor. Bulaşık makinesi firma ile görüşmem gerektiği dile getiriliyor Farmasi firması ürünün herhangi bir sorun olmadığını dile getirirken içerisinde kimyasal olmadığını kanıtlamayan testi yapılamadığını söylüyor yeterli ilgi ve alakayı bulamadığım için tekrar bu şikayeti oluşturuyorum. Bu üründe kimyasal testin yapılmadığına dair müşteri hizmetleri ile görüşme vardır. Farmasi firmasının ürünlerini ilk defa kullanan biriyim bundan sonra kullanmamayı ve tavsiye etmemeyi düşünüyorum çünkü yeteri kadar ilgi ve alaka oluşmadı. Sonuç olarak ürünlerinin herhangi bir sorunu olmadığı sanki suçlu bulaşık makinesi firması gibi izah edildi.

İbrahim İbrahim 1.691 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Farmasi Temsilcisi15 Mayıs

    Sayın Lütfiye A., Farmasi ürünlerinin Sağlık Bakanlığı izinleri mevcut olup, tüm testleri yapılarak, her gün yüz binlerce üretilip, Türkiye ve 125 ülkede satışa sunulmaktadır. Milyonlarca müşterimiz tarafından iletilen kullanıcı yorum ve beğenileri ile tercih edilen bir marka olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürünümüzle ilgili şikayetiniz sonrası Müşteri Hizmetleri uzmanımız size yardımcı olabilmek için iletişime geçmiş, görüşme ve bilgilendirme sağlanmıştır. Ürün ambalajımızın üzerinde bulunan uyarılar bölümünde, çocukların ulaşamayacağı yerde saklanması gerektiği açıkça belirtilmiş olup kullanım alanı dışında çocuğunuzun kullandığı tarafınızdan beyan edilmiştir. Ürün kullanımının hatalı olması sebebiyle negatif yönde etkilendiğiniz de görülmüştür. Firmamız tüm ticaret kurallarına harfiyen uyarak, talebiniz doğrultusunda memnun kalmadığınız ürünümüzün iade işlemini ve para iadesini gerçekleştirerek tarafınıza da bilgi vermiştir. Farmasi ailesi olarak her türlü soru ve sorunlarınız için https://www.farmasi.com.tr/icerik/iletisim/100 bölümünden ya da girişimci sayfanızdan bulunan Bilgi Destek bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Farmasi Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları