Farmasi Müdürüm Soru Sorduğum İçin Beni Gruptan Attı

Pınar Pınar1 hafta önce

Farmasi'ye kendi ihtiyaçlarımı almak için üye oldum ve yöneticim belirlendi. Yöneticime WhatsApp grubunda birkaç soru sordum ve beni çok konuşuyorsun ama bos konuşuyorsun diyerek WhatsApp grubundan attı. Bu durumu birçok kez Farmasi internet mağazasına yazdım ama tatmin edici bir cevap alamadım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Farmasi Logo Farmasi 22 saat önce

Sayın Pınar Yıldız, Farmasi ürünlerinin T.C. Sağlık Bakanlığı izinleri mevcut olup, tüm testleri yapılarak ve her gün yüz binlerce üretilerek başta Türkiye olmak üzere toplamda 125 ülkede satışa sunulduğunu, milyonlarca müşterimiz tarafından iletilen kullanıcı yorum ve beğenileri ile tercih edildiğini sizinle paylaşmak isteriz. Firmamız tüm ticaret kurallarına harfiyen uymakta olup yaşadığınız sorunla ilgili destek sağlayarak sizi bilgilendirmiştir. Sponsorunuzla ilgili yaşadığınız sorun firmamıza ulaştığı andan itibaren firmamız sizinle yazılı olarak temasa geçmiş ve tarafınıza birkaç kez konuyla ilgili açıklama yapılmıştır. Sizinle gerçekleşen görüşmelerde de bahsettiğimiz gibi Farmasi girişimcileri, firmadan bağımsız kendi hesaplarına çalışan girişimcilerdir, Farmasi personeli değildir. Girişimci sayfanızda yer alan Girişimci Çalışma Kitapçığımızda da belirtildiği gibi hakkında sorun iletilen girişimcilerimiz yönetmelik kurallarımız çerçevesinde uyarılmakta ve çeşitli yaptırımlar uygulanmaktadır. Bu bilgi de tarafınıza birkaç kez anlatılmıştır. Tüm bu destek ve bilgilendirmelerimize rağmen, devletimizin koyduğu ve sıkı sıkıya takip ve uygulamanın gerektiği KVKK kanununa aykırı düşen taleplerinizin karşılanmayacağını bir kez daha bu platform üzerinden bildirmek isteriz. Firmamızı tehdit edercesine “…yapmazsanız … ben de bunu yaparım” şeklindeki tavır ve davranışınız kesinlikle kabul edilebilir bir durum değildir. Bu tavrınızın ve firmamıza bizim açımızdan kötü niyet olarak kabul edilecektir. Zira yaşanan bu durum, FARMASİ ailesine gönül vermiş milyonlara yaklaşan girişimcilerimize ve müşterilerimize dolaylı olarak zarar verecektir. Somut olaydaki endişelerinizi ve önyargınızı anlayışla karşılamaya çalışarak bazı hususlarda hem sizi hem kamuoyunu bilgilendirmek isteriz. Kamuoyuna yanlış aktardığınız konunun ve sert söylemlerin kişileri yanlış yönlendirmesinin de önüne geçmek isteriz. Sizden ricamız; yukarıda özetlemeye çalıştığımız gerekçeler ışığında, kamuoyuna açık bu serbest platformda yayınınızı kaldırmanızdır. Çünkü hukuki dayanağı olmayan her bilgi, sanal dünyada sadece bilgi kirliliğine sebep olmaktadır. Farmasi ürünlerini kullananların bu ürünleri almaması amacına yönelik yapılan her türlü girişim müvekkil şirketin ticari itibarını ve marka haklarını zedelemeye yönelik bir çaba olacağından Şirketimizin haklarının ve girişimcilerimiz ile bize güvenen milyonlarca müşterimizin haklarının korunması amacıyla Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmak, uğrayacağımız her türlü zararlar için maddi ve manevi tazminat davası açmak, vb. yasal girişimlerde bulunmak konusundaki tüm dava ve talep haklarımızı saklı tuttuğumuzu saygıyla bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Farmasi Müşteri Hizmetleri

profile-icon Pınar 6 gün önce

Dün bir bölge müdürü iletilime geçti ve direkt firmasını korudu. Bana hakaretler eden kişi in uyarılacağı bilgisini verdi ama uyarı kapıdını görmek istiyorum dediğimde yasalardan bahsetti. Kesinlikle işi çözmek için uğrşmıyorlar!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler