Toplam çözüm sayısı
..
Farmasi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kevser'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Farmasi
ile
Homm Bitkisel Ürünler
Farmasi
ile
Siberian Wellness

Yeni karşılaştırma

ile

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Kirpiklerimin Döktü Ve Dökmeye Devam Ediyor

1.834görüntüleme
Kevser
Kevser 2 hafta önce
ÇözüldüÇözüldü
Kevser'in Teşekkür Mesajı
“Güzel ilgilendikleri için 5 puan verdim teşekkürler”
Farmasi Kaş Kirpik Serumu Kirpiklerimin Döktü Ve Dökmeye Devam Ediyor

Farmasi  kaş ve kirpik serumu kullanalı 2- 3 ay oldu.  kirpiklerimin yarısı döküldü. Bazılarında e yarıyormuş , fakat bende yan etki oldu ve bu durumdan çok rahatsızım psikolojikman kafama çok takıyorum. Dökülmekle kalmayıp daha da dökülmeye devam ediyor. 

Fotoğrafta gördüğünüz gibi yukarı baktığımda ve düz baktığım da orada hiç kirpik yok. Artık orayı kamufle yapmak için göz kalemiyle kapatmaktan çok sıkıldım rimel sürdüğümde ise çok çirkin duruyor birkaç aydır bile ihtiyaçların için dışarı bile çıkma isteğim yok sayenizde. Bu duruma çözüm bulmazsanız tazminat davasında bulunacağım.

Kevser
Kevser2 hafta önce

Güzel ilgilendikleri için 5 puan verdim teşekkürler

Farmasi Logo
Farmasi1 hafta önce

Sayın Kevser A. Kirpik Dökülmesi, Sağlıklı bir şekilde geri büyüdükleri sürece az miktarda kirpik dökülmesi çok normaldir. Bu durum vücuttaki tüm kıllarda görülen doğal yenilenme sürecinin bir parçasıdır. Ancak aşırı kirpik dökülmesi bir sorunun belirtisi olabilir. Başlıca Kirpik dökülmesinin sebepleri ; Özellikle B vitamini eksikliği kirpik dökülmesine yol açabilir. Ancak kirpik dokuları birçok farklı besine ihtiyaç duyar, eksiklikleri halinde kirpik dökülmesi yaşanabilir. Kirpikleri çekmek, yolmak veya asılmak kirpik diplerine geri dönüşü olmayan hasar verebilir. Kirpik dökülmesine yol açtığı gibi yeniden çıkan kirpiklerin eskisi kadar uzun olmamasına yol açabilir. Alerji veya kuruluk gibi nedenlerle gözlerinizi sürekli kaşırsanız kirpik dökülmesi kaçınılmaz olabilir. Kirpiklerde kullanılan waterproof maskaralar, kirpik şekillendiriciler kirpiklerin zamanla zayıflayıp dökülmesine hatta makyaj temizle esnasında kirpiklerin kopmasına neden olmaktadır. Farmasi ürünlerinin T.C. Sağlık Bakanlığı izinleri mevcut olup, tüm testleri yapılarak ve her gün yüz binlerce üretilerek başta Türkiye olmak üzere toplamda 125 ülkede satışa sunulmakta olduğunu, milyonlarca müşterimiz tarafından iletilen kullanıcı yorum ve beğenileri ile tercih edildiğini sizinle paylaşmak isteriz. Farmasi Kaş Kirpik Serumu, kirpikleri ve kaşları güçlendiren, uzamasını destekleyen çok özel Capixyl™ Kompleksi ile formüle edilmiştir. Kıl kök hücrelerini uyararak kirpik ve kaşların uzamasına ve yeniden çıkmasına yardımcı olur. Daha uzun, kalın, güçlü, yoğun kirpik ve kaşlar yaratır. Bağımsız laboratuvar testlerinde 8 hafta kullanımdan sonra kirpiklerin ortalama uzunluğu %20 artmıştır. Katılımcıların %70'i bir aylık kullanımdan sonra kirpiklerin daha uzun ve daha hacimli olduğunu, %93 ü daha sağlıklı göründüğünü ifade etmişlerdir. Ürünlerimiz performans ve yapısal testlerden geçirildiği için kullanıcıların herhangi bir sorun yaşaması beklenmemektedir. Ürünlerin kalite departmanımız tarafından kontrol edilebilmesi için, faturası ile birlikte, fatura üzerinde sorun ve iade etme nedeninizi açıklayarak, müşteri hizmetleri bilgisi dahilinde ürünleri iade amacıyla gönderdiğinizi de belirterek, Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak firmamıza gönderebilirsiniz. Saygılarımızla

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Farmasiile karşılaştır  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Farmasi
ile
Homm Bitkisel Ürünler
Farmasi
ile
Siberian Wellness

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler