30 Nisan 2014

Farmasi Ürün İadesinde Paramı Vermiyor.

Temsilci bir arkadaşın vasıtasıyla üye olduğum ve sırf üyeliğim aktifleşsin diye bir tek ürüne 16 tl vereceğin, fakat şirketin sana göndereceği 3 adet parfüm hediyesi var diye 41.80 kuruş kapıda ödemeli olarak aldığım üründen memnun kalmadığım için şirketi arayarak iadesini aynı gün gerçekleştirdiğim ürünlerimin parasını almayı beklerken, bir başka temsilci benim iade ettiğim ürünü benden habersiz getirtip alacağını söyleyerek, beni neredeyse bir ay şirketle ikisi mağdur edip paramı yatırmamışlardır.

Artık ben şirketi arayıp param ne zaman yatacak diye sormaktan illallah geldi. Hep aynı muhabbet. Şu gün bu gün diye beni oyalamaktadırlar. Farmasi artık bıktım paramı verin artık yeter. Üyeliğimi de silin istemiyorum.

Hicran 11.382 Okunma

Cevaplar

  • Farmasi Temsilcisi30 Nisan 2014

    Sayın Danışmanımız, İşleminizin sonuçlanması iade sürecinizin uzaması nedeniyle gerçekleşmiştir. Muhasebemize talebiniz iletilmiş olup ödemeniz Bağcılar Güneşli Postanesine adınıza aktarılmıştır. Sorununuzu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, Farmasi Müşteri Hizmetlerimiz ile 0216 435 76 76 telefon numarasından hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçebileceğinizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Farmasi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön