06 Temmuz

Farmasi Bir Türlü Ulaşmayan Kargo Pakati!

Geçen hafta hatalı gelen siparişimi anlaşmalı olduğunuz kargo şirketine fatura üzerine iadenin nedenini açıklayan bir not yazarak elden teslim ettim. Günlerdir de telefon ederek sizlere ulaşmaya çalışıyorum. İade alındı fakat hala doğru ürünlerim tarafıma ulaştırılmadığı gibi sözde ürünlerin kargoya verildiği yönünde bir haber alıyorum.

Kargo şirketini aradığımda adıma kayıtlı bir kargo görünmediğini söylüyor. Sabit numaranızdan sizlere ulaşmaya çalışıyorum ne mümkün. En son konuştuğum kişi yani iademin alındığını doğru ürünleri içeren kargonun adresime yönlendirileceği söylendi fakat orada ne bir kargo var ne de sizlere ulaşabilmek ne mümkün. Sizin gibi profesyoneliz diyen bir firmaya hiç yakışmıyor doğrusu. Müşteri hizmetleri, geri bildirim, empatik yaklaşım. Firmanızdan kaynaklı hataların telafi edilmesi yönünde çabanız sıfır.

Ayten 13.995 Okunma

Cevaplar

  • Ayten 18 Temmuz

    Sayın ilgili, size konu 0216 4301999 numaralı hattınızı defalarca aradım. En sonunda yetkili bir hanım efendi tarafından geri arandım. Velhasıl kargoyu kesinlikle geri istemediğimi, kredi kartı ile tek çekimlik yaptığım ödemenin tarafıma iadesinin sözünü aldım. Bir hafta içinde ödeme geri yapılacaktı ya öyle olmadı şirketinizden bir SMS daha aldım ilgili kargomun kargoya verildiğine dair. İnanmak istemedim. Bir ton konuşma yapılmıştı yine yeniden mi! Dün yani 17.07.2017 de tekrar aradım. Müşteri hizmetlerinden Yaprak Hanım ile görüşüp tekrar konuyu kendilerine anlattım. Umarım artık anlaşılmıştır. Çünkü Yaprak hanıma da artık ürün gönderilmesini istemiyorum. Size yaptığım ödemenin tarafıma iadesini istediğimi yineledim ve kendileri de konuyu daha önce görüştüğüm diğer kişiler gibi konuyu anladığını ve ilgili birimlere ileteceğine dair bir bilgi verdiler. Ben artık ödmemi istiyorum.

  • Farmasi Temsilcisi07 Temmuz

    Değerli Danışmanımız, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Firmamıza 3 Temmuz tarihinde iade edilen siparişinizin talep ve bildiriminiz üzerine 4 Temmuz tarihinde yeniden gönderim sürecinin başlatıldığını ve 6 Temmuz tarihinde siparişinizin kargoya teslim edildiğini görmekteyiz. Siparişler yoğunluğa bağlı olarak üç ile yedi iş gününde anlaşmalı kargo firmamız tarafından danışmanlarımızın adreslerine teslim edilmektedir. Siparişinizin 2 gün içerisinde kargoya verildiğini ve işlemlerin taahhüt ettiğimiz süre içerisinde gerçekleştirildiğini de bilmenizi isteriz. Ayrıca telefonda yaptığımız görüşmedeki talebiniz üzerine siparişinizin yeniden gönderim sürecinin iptal edildiğini de ayrıca bildirmek isteriz. Her türlü görüş ve yorumlarınızı 02164301999 Müşteri Hizmetleri numaramızı arayarak veya [email protected] e-posta adresimize yazılı olarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla, 02164301999 [email protected] www.farmasiint.com www.farmasi.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön