12 Kasım 2018
#11137948

Fatih Fanus Turizm'de Yapılan Yanlışlık!

İstanbul Fatih'te Hac umre organizasyonu yapan Fanus Turizm insanları yurt dışı üzüntünden hac ve umreye götüreceğim diye parayı alıp son güne kadar bekletip vize işlemleriniz olmadı deyip parayı geri ödemiyor. Elimde şu an senetler mevcut ve savcılığa vereceğim onları da her yerde paylaşacağım ve aynı turizm den mağdur olan onlarca kişi var. Tüm belgeler elimde. 5.300 Euro.

Halil Halil 10.530 Okunma 3
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halil06 Nisan

    T** bey götürdüğüne dair belge yi at buraya o zaman bekliyoruz. .

  • Halil06 Nisan

    T** bey siz bu zihniyetle mi iş yapıyorsunuz.Adım sanım belli iftira atıyor diye Cumhuriyet savcılıklarına başvuruda bulunabilirsiniz. Sen o kadar kendine güveniyorsan şikayet edebilirsin bu insan iftira atıyor diye. Ama ye şikayetimde senetin fotoğrafını da atarım size merak etme sen.  10600 Euro yu al hacca götürecek diye götürmeyin parayı da iade etmeyin siz nasıl hac işi uğraşıyorsunuz onu da anlamak zor.

  • Halil08 Şubat

    Mustafa bey halen yalan dolan peşindesin kendini aklamanın peşindesin. Senin yanına gelindi parayı aldığını kabul ettin ve 1 ay içerisinde ödeyeceğine dair senedi imzaladın. Senet elimizde ben sana boş laf yapmıyorum insanlar da bunu iyi bilsin. Ha ben yalan söylüyorsam iftira atıyorsam en yakın Cumhuriyet savcılığına gider şikayet edersin iftira atıyor diye. Abi 1 ay içerisinde ödeyeceğim dediğin senetin üstünden kaç yıllar geçti Mustafa A**Allah büyük kun fe yekun. Yakındır senetin fotoğrafını da atmam.

Ziyaretçi Yorumları