Fatih Fanus Turizm'de Yapılan Yanlışlık!

Halil Halil12 Kasım 2018 15:26

İstanbul Fatih'te Hac umre organizasyonu yapan Fanus Turizm insanları yurt dışı üzüntünden hac ve umreye götüreceğim diye parayı alıp son güne kadar bekletip vize işlemleriniz olmadı deyip parayı geri ödemiyor. Elimde şu an senetler mevcut ve savcılığa vereceğim onları da her yerde paylaşacağım ve aynı turizm den mağdur olan onlarca kişi var. Tüm belgeler elimde. 5.300 Euro.

 • - Görüntüleme
 • 6Yorum

Cevaplar

profile-icon Halil 06 Nisan 2019 16:39

T** bey götürdüğüne dair belge yi at buraya o zaman bekliyoruz. .

profile-icon Halil 06 Nisan 2019 16:37

T** bey siz bu zihniyetle mi iş yapıyorsunuz.Adım sanım belli iftira atıyor diye Cumhuriyet savcılıklarına başvuruda bulunabilirsiniz. Sen o kadar kendine güveniyorsan şikayet edebilirsin bu insan iftira atıyor diye. Ama ye şikayetimde senetin fotoğrafını da atarım size merak etme sen.  10600 Euro yu al hacca götürecek diye götürmeyin parayı da iade etmeyin siz nasıl hac işi uğraşıyorsunuz onu da anlamak zor.

profile-icon Halil 08 Şubat 2019 00:10

Mustafa bey halen yalan dolan peşindesin kendini aklamanın peşindesin. Senin yanına gelindi parayı aldığını kabul ettin ve 1 ay içerisinde ödeyeceğine dair senedi imzaladın. Senet elimizde ben sana boş laf yapmıyorum insanlar da bunu iyi bilsin. Ha ben yalan söylüyorsam iftira atıyorsam en yakın Cumhuriyet savcılığına gider şikayet edersin iftira atıyor diye. Abi 1 ay içerisinde ödeyeceğim dediğin senetin üstünden kaç yıllar geçti Mustafa A**Allah büyük kun fe yekun. Yakındır senetin fotoğrafını da atmam.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Halil 07 Şubat 2019 21:28  

  Mustafa bey halen yalan dolan peşindesin kendini aklamanın peşindesin. Senin yanına gelindi parayı aldığını kabul ettin ve 1 ay içerisinde ödeyeceğine dair senedi imzaladın. Senet elimizde ben sana boş laf yapmıyorum insanlar da bunu iyi bilsin. Ha ben yalan söylüyorsam iftira atıyorsam en yakın Cumhuriyet savcılığına gider şikayet edersin iftira atıyor diye. Abi 1 ay içerisinde ödeyeceğim dediğin senetin üstünden kaç yıllar geçti Mustafa Altuntaş. Allah büyük kun fe yekun. Yakındır senetin fotoğrafını da atmam.

 • profile-icon Halil 26 Ocak 2019 00:12  

  Tam adamı geldi Mustafa Altıntaş. 10.600 Euro desem Gümüşhane desem anlarsınız. Elimde ki senedi de altında olan imzayı da öyle değil mi Mustafa bey. Ne kadar temiz bir insansın DMİ. Haca götüreceğim diyeli 3 yok oldu DMİ Mustafa beyyy. 5.300 eurosu nerede acaba Mustafa bey. Helal diye yemişsindir. Aman çoluğa çocuğa eşine dostuna yedirdiysen vay haline. Ama sıkıntı yok herhalde sisinz için haram olup olmaması sonuçta para yani.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Ziyaretçi 06 Şubat 2019 10:16  

  Halil bey siz bize para yatırmadınız siz parayı başkasına yatırdınız o da parayı bize yatırmadı o para bizim cebimize girmedi ki haram yemiş olalım siz parayı başkasına kaptırmışsınız 5300 doların size ödenmesi de benim gayretlerim sayesindedir teşekkür edeceğine şikayet yazıyorsunuz bu kul hakkıdır en iyisini Allah bilir. Buraya yasmaktansa işin gerçeğini arayıp benden öğrenseydiniz ne şirketime iftira atmış müfteri ne kul hakkına girmiş kişi olmazdınız ben geriye kalan 5300 euro paran için uğraşırken siz iftira peşindesiniz

 • profile-icon Ziyaretçi 26 Kasım 2018 17:35  

  Merhaba halil bey siz bu şikayeti kim adına yazdınız? Böyle bir olay fanus turizm de olmadı hiç kimse fanus turizm e 5300 euro yatırıp gidememiş değildir. Fanus turizm adına bankaya yatırılan bir makbuzunuz ya da tahsilat makbuzunuz ya da bir sözleşmeniz var mı? O ödemeyi başkasına yatırmış olmayasınız

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Tahir 06 Mart 2019 20:02  

  Bende bu olayda sahitdim Halil denilen şahıs kayiyyen iftira atıyor Allah ıslah etsin Ben Mustafa Bey'le o seneki hac operasyonu beraber yaptık Hiç ne böyle birini götüremediği olmadı ne de bir senet ödenmeme durumu

  profile-icon Halil 26 Ocak 2019 00:13  

  Tam adamı geldi Mustafa Altıntaş. 10.600 Euro desem Gümüşhane desem anlarsınız. Elimde ki senedi de altında olan imzayı da öyle değil mi Mustafa bey. Ne kadar temiz bir insansın DMİ. Haca götüreceğim diyeli 3 yok oldu DMİ Mustafa beyyy. 5.300 eurosu nerede acaba Mustafa bey. Helal diye yemişsindir. Aman çoluğa çocuğa eşine dostuna yedirdiysen vay haline. Ama sıkıntı yok herhalde sisinz için haram olup olmaması sonuçta para yani.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular