Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Fantom Süpürge Yanarak Arızalandı

profile
03 Haziran
149

Fantom süpürge yakın zamanda yandı. Ürünü 1 yıl önce almıştım. Evi süpürmek için fişe taktığımda arada gel git yaptı. Daha sonra aniden arka tutma kısmı ve kablo olan bölümden kıvılcım çıktı ve yanık kokusu yayıldı. Çok korktum, bana bir şey olsaydı ne yapardınız? Bundan sonra korkarak kullanmaya devam edeceğim. Buna bir çözüm bulunmasını istiyorum.

Fantom Süpürge Yanarak Arızalandı
Fantom Süpürge Yanarak Arızalandı

Benzer Şikayetler

Fantom Fanset Elektrikli Ev Aletleri A101'den Aldığım Süpürge Yandı

profile
30 Temmuz
152

A101'den daha 1 sene olmadı, Fantom dikey süpürge aldım. O kadar dikkatli kullanmama rağmen durduk yerde koku geldi. Süpürge durdu. Zaten çok ısınıyordu. Ara vererek kullanmama rağmen neden böyle oldu anlamış değilim. Bu kadar kalitesiz ürün yapmak olur mu? Nereye şikayet edeceğim? Bu soruna bir ça...

Fantom Dc 500 Dikey Süpürge Yanması

profile
07 Nisan
533

A101 internet sitesinde Fantom dc 500 dikey süpürge aldım daha 3 4 oldu sesi değişti ve yanık kokusu geliyor. Çok sık kullanmama rağmen böyle bir şey olması ne alaka yani koku gelince hemen kapattım yanıyor diye herhangi bir kıvılcım çıkmadı ama yanık kokuyor ve sesi değişti.

1 Destek

Fantom Elektrikli El Süpürgesi Tırnağı Hemen Kırıldı

profile
2 hafta önce
107

Fantom elektrikli el süpürgesi aldım. Evet kullanımı güzel fakat toz haznesindeki tırnağı çok basit yapılmış olup hemen kırıldı. Süpürge elimde kaldı sırf küçük parçası kırıldı diye kullanamıyorum. Değiştirilmesini rica ediyorum. Aynısından talep ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Daha alalı 1 ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Fantom Fanset Elektrikli Ev Aletleri Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 58 sn
Benzer Şikayet Yaz