Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Fantom Fanset Elektrikli Ev Aletleri ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Fantom Fanset Elektrikli Ev Aletleri TR8700 Technovac

Fantom Fanset Elektrikli Ev Aletleri Süpürge Hortumu Sıkıntısı

173
Muhammed
Muhammed 18 Ocak 18:36

Phantom Technovac eco TR 8700 1 sene önce Fantom'dan süpürge aldım ve 1 ay önce süpürgenin hortumu yırtıldı, çağrı merkezini aradım ve hortumların garantisi olmadığını söyledi ve beni en yakın yetkili servisine yönlendirdi. Yetkili servisle görüştüm 350 TL istedi 190 TL hortum için ve 160 TL hortumu tutan plastikler için. Sonradan başka bir yetkili servisle görüştüm onlarda bana orijinal olmayan bir hortum satmaya çalıştı, çağrı merkezine yine aradım ve kızdım, bunlar nasıl yetkili servis oldu diye, çağrı merkezindeki kadın en sonunda hortumun fiyatını söylettirdim 110 TL dedi, tabii ki anlıyorum yetkili servisler biraz daha pahalıya satacak ki kazansın ama bu kadarda olmaz.

Çağrı merkeziyle konuştuğumda bu seferki müşteri temsilcisi dedi ki hortumlarda garanti var ama hataya bağlı kullanıcı hataysa garanti kapsamıyor, ilk müşteri temsilcisi garantisi kesinlikle yok deyince yırtılmış hortumu çöpe attım. Bundan sonra Fantom'un ürünlerini asla bir çivi bile almayacağım, bildiğin yetkili servisi bana orijinal olmayan ürünü satmaya çalışıyor ve phantom garantisi yok deyip geçiştiriyor, garanti olsa bile.

Fantom Fanset Elektrikli Ev Aletleri TR8700 Technovac

Benzer Şikayetler

profile
3.069
06 Temmuz 2022

Fantom Fanset Elektrikli Ev Aletleri Cc3500 Cyclone Gövde Kırılması

Fantom carbon cc3500 A101 den aldığımız süpürge 5 gün önce cyclone gövdesi kırıldı. Yetkili servisi aradım konuştum garantiye rağmen 85 TL ücret çıkardılar. Yetkili servis uzak olduğu için ve ellerinde de olmadığı için beklemedim ve internetten kırılan parçayı aramaya koyuldum Boyser teknik servis a...

Fantom Fanset Elektrikli Ev Aletleri Cc3500 Cyclone Gövde Kırılması
  • profile
1 Destekçi
profile
2.520
27 Mayıs 2022

Fantom Fanset Elektrikli Ev Aletleri CC 4000 Çekmeyen Süpürge

A101 aracılığıyla Fantom CC4000 Model süpürgeyi aldım ilk zamanlar iyiydi fakat 4 ay kullandıktan sonra süpürge çekmemeye başladı. Sivas Suşehri yetkili servise götürdüğümde ise boru uzadıkça çekim gücü azalıyor böyle kullanacaksın diyerek saçma bir bahane uydurdu. İlk aylarda da aynı boruyla gayet ...

profile
1.577
23 Mart 2022

Fantom Garantinin Yok Olması Ve Motorun Bu Kadar Çabuk Bozulması

3 ay önce aldığım Fantom süpürge makinesi bir buçuk ay çalıştırdığım evimde arıza yaptı kartondan garanti belgesi çıkmadı yetkili servise götürdüm motorunun yandığını söyledi yapılması için benden 350 TL ücret çıkaracağını söyledi bana yardımcı olmanızı arz ve rica ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .