Fantom Fanset Elektrikli Ev Aletleri Süpürgenin Kablo Sarım Düğmesi Çalışmıyor!

Seher A. |

Fantom Fanset mucize ws2500 sıklonik su filtreli elektrik süpürgesi aldığım günden itibaren sorun yaşıyorum. İki defa motoru yandı. Kablo sarım düğmesi çalışmıyor. Servisi arıyorum gönderiyorum. Yaptıklarını söylüyorlar fakat geldiği gün bile çekmiyor. Artık pes etmiştim yaptırmayacaktım fakat neden hakkımı aramaktan vazgeçeyim ki. Tüketici haklarına da yazacağım. Şuan hafta sonu temizliğimi yine pratik süpürgeyle yaptım. Aylardır olduğu gibi. Yaşattığınız olumsuzlar için teşekkürler Fantom.

Etiketler :

Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seher A.
  26 Ağustos
  14:42

  Ürün tarafıma en kısa sürede gönderildi evet sorunlar giderilmeden geldi. Ve süpürgenin ömrü ve garanti süresi kargo -fabrika ve bende ki kısa süreli misafirliğiyle sona erdi. Ürün için fabrikayı aradığım da ise siz de sorun olamaz mı. Filitreler kirliydi gibi bir cümle kurarak tüm iyi niyetimi bitirdiler. Tam 3 kez motorla ilgili sorun oldu. 2sin de resmen süpürgeden duman çıktı. Daha 1. odayı süpürürken. Bunların hepsi iletildi. Ve süpürgem değişmedi bile yaptık gönderdilk. Son olarak size bildirildiğin de dönüş yaptılar. Hortumlarını tüm aksesuarlarını gönderdim. Hortumun temiz olarak gönderdim. İçinden toz yumaklrını ben temizledim. Geri gönderirken bile temizlememişler. Hiç memnun değilim. İyi günlr

 • 14 Mayıs
  16:58

  Konu ile ilgili Tüketicimize gerekli bilgi verilmiştir.Ürün tarafımıza gönderilip,en kısa sürede müşterinin ürünü yapılıp tarafına gönderilecektir.

  FANSET SATIŞ SONRASI HİZMETLER
  servisler@fanset.com
  0 212 697 57 70
  0 800 219 02 79

  Sil