21 Mart 2013

Fanal.com.tr Kullanılmış Ürün Gönderimi!

17 mart akşamı ***adlı fan üreticisinin e-ticaret sitesi olan www. fanal. com. tr den fan siparişi verdim. Arkadaşlar rahatlarına o kadar düşkün olacaklar ki kargo firmasını ayaklarına çağırmışlar. Eve teslim olarak ta belirtmişler. Bir de sigorta ettirip sadece 90 km mesafedeki evime kargonun 15, 27 TL ye gelmesini sağlamışlar. Sanki kargo şirketi akrabalarının.

Bahse konu ufacık bir fan. Üzerinde 2 desi yazıyor. Ayrıca kutuyu açınca ürünün poşeti bile olmadığını farkettim. Kapak kısımlarında yoğun çizikler mevcuttu. Muhtemelen kullanılmış yada düzgün depolanmamış. Sonuç olarak hem kusurlu hemde yüksek kargo bedeli ödetilmesi sebebiyle firmayı hiç kimseye tavsiye etmiyorum ve kınıyorum.

Abdullah 54 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah21 Mart 2013

    Bu arada belirtmeyi unuttuğum bir diğer konu ise yine firmanın ilgisizliği sebebiyle adres telefon bilgilerimi kargo şirketine yanlış vermesi sebebiyle kargo şirketinin merkez şubesine gidip ürünü elden almak zorunda kaldım. 38 TL lik ürün için 20 TL masraf yaptırdıkları gibi birde zamanımı çaldılar... Böyle ciddiyetsizlik 10 yıllık e-ticaret alışveriş tecrübem olmasına rağmen görmedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön