16 Kasım 2013

Falez Mutfak Eşyaları Şikayetime Dönüş Yapmadı!

Falez bana herhangi bir geri bildirimde bulunmadı. Yeni diyebileceğim tencereyi artık kullanamıyorum. Şimdi yeni bir tencere alacağım ama kesinlikle Falez olmayacak(sebebi kesinlikle kalitesi değil). Demek ki alacağımız ürün gibi satan ve takip eden firma da kaliteli olmalı. Ben üründe kaliteye ulaştım ama firma aynı kalitede değil. Yapılacak masrafı karşılayacağımı ilettiğim halde ilgilenmemeleri'verdim piyasaya mevlam kayıra' mantığının olduğunu gösteriyor. Sanırım ben zarar etmedim.

Mustafa 636 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa16 Kasım 2013

    sayın şikayetvar yetkilileri.öncelikle çözüm için gösterdiğiniz ilgiden dolayı size teşekkür ederim.firma ile nihayet bağlantı kurduk.sıkıntımı tekrar anlattım.sıkıntım mini bir parçanın değişmesi idi.ama firma bütün kapağı değiştirebileceklerini,bunun da yeni bir düdüklü tencereye yakın bir masraf gerektireceğini iletti.ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.şu an için yine çözüm bulmuş değiliz.bir parça için bir kapak değişimi çokta mantıklı değil.kısıtlı bütçeli insanların bu durumlarda çözümsüz kalacaklarını falez'in görmesi ve bu doğrultuda geliştirmeler yapması lazım diye düşünüyorum(tavsiye ediyorum).bana dönüp (çözümsüz kalan) sorunumu dinledikleri için yine de teşekkür ediyorum.sizlere de hayırlı çalışmalar diliyorum.

  • Falez Mutfak Eşyaları Temsilcisi16 Kasım 2013

    Değerli müşterimiz ; Öncelikle FALEZ markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşterimiz ile görüşülmüş , sorununun giderilmesi için gerekli görüşmeler sağlanmıştır.En kısa zamanda müşteri memnuniyeti sağlanacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön