02 Nisan 2013 #1718153

Fakir Yetkili Satıcı Duyarsızlığı!

1692897 numaralı şikayetime istinaden tekrar yazıyorum. Çünkü şikayetim ürünle ve Fakir Genel müdürlüğüyle ilgili değil. Sakarya yetkili satıcısı beni yanıltarak ürün sattı, ürünün kurulduğu günün ertesi günü yanıltıldığımı anlayınca ürünü iade etmek istedim. Yetkili satıcı bunu Fakir'in üzerine atmaya çalışıyor. Oysaki bu tamamen yetkili mağazanın ürün satmak adına ürünü devleştirerek tarafıma satmış olmasından kaynaklanıyor.


Bunun hesabının yetkili mağazadan sorulmasını istiyorum. Mağaza müdürü 15 gündür telefonlarıma çıkmıyor, mağazaya gittiğimde ise saklandığını ve yanıma çıkmadığını düşünüyorum. İşler bu kadar çamurlaştı.

Seda 74 Okunma

Cevaplar

 • Seda05 Ağustos 2013

  Konuyla ilgili muhatap bile bulamamam gerçekten çok üzücü. Aynı ürünü internetten bir alışveriş sitesinden alınca iadesi mümkün olabiliyorken, asıl firmanın vazgeçme hakkını kullanarak iade istememi kabul etmemesi de düşündürücü..

 • Seda03 Nisan 2013

  Sayın yetkili, Alışveriş yaptığım mağazaya Fakir tarafından verilen yetkiden kim sorumlu? Bu konuda kiminle görüşebilirim. Bir bakıma tarafınızdan verilen yetki kötüye kullanılıyor ve bu da isminize leke getiriyor. Lütfen bana ulaşabileceğim bir isim ya da telefon numarası verin.

 • Fakir Temsilcisi02 Nisan 2013

  Sn İlhan; Firmamız adına olan talepler değerlendirilmektedir fakat bayii ile ilgili şikayetleri ilgili bayiiye yapmanız gerekmektedir.Bilginize sunar, İyi günler dileriz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 444 0 241 www.fakir.com.tr

 • Seda02 Nisan 2013

  Sayın yetkili, 1692897 numaralı şikayetime istinaden 19 Mart, 20 Mart ve 21 Mart tarihlerinde firmayla yazışmalarımı tekrar gözden geçirmenizi talep ediyorum. Son yazışmalarımda firmadan cevap alamamıştım. Eğer sistemde görünmüyorsa mesajlarımı tekrar iletebilirim. Saygılarımla Seda İlhan

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön