06 Mayıs 2013 #1780112

Fakir Yetersiz Servis Hizmeti!

Cleaon elektrikli süpürgeyi servise götürdüm bir kere bile fişe takmadan "motorun toz almasından dolayı böyle bir arızanın söz konusu olduğunu "söyledi ve ekledi "bu bakım ücrete tabidir”. Nasıl oluyor da garanti kapsamındaki bir ürün için servis ücret isteniyor? Herhalde bana motorun toz almasının tüketici hatası olduğunu söylemiyeceksiniz.


Garanti şartları madde 4 .” Montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır “ denilmektedir.Eğer motor toz alıyorsa ve buda arızaya sebep oluyorsa ya ürün tasarımı hatalı veya montajda hata vardır.Tüm bunların ışığında sorunumun halledilmesi için gereğini yapılmasını rica ederim.

İlhan 102 Okunma

Cevaplar

  • İlhan17 Mayıs 2013

    Fakir Halen sorunumu çözemedi

  • İlhan06 Mayıs 2013

    Sayın Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Şanlıurfa TURAP-İŞ FİRMASIYAL Bizzat ben görüştüm ve akabinde müşteri temsilcisini aradım ancak o da servisin söylediğini teyit etti. Ücretin gerekli olduğunu söyledi .Kaldı ki sizde "Motorun toz alması kullanım hatası olmaksızın mümkün değildir." cümlesini kullanıyorsunuz bu cümle sorunu halletmek isteğinin ötesinde oyalama ve faturanın müşteriye kesilmesi için kullanılan bir cümledir. Firmanızın bir Avrupa Markasının İthalatçı firması olduğunu hatırlatmak zorundayım Lütfen bunun gereğini yapınız. Ayrıca cevabınız için Teşekkür eder. Sorunun oyalama ve ön yargıdan uzak olarak çözülmesi dileğiyle saygılarımı sunarım.

  • Fakir Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sn Kaygusuz; Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. CLEANO ürün motor çıkış sünger filtresi ve hepa filtresi sistemiyle yapılandırılmıştır. Motorun toz alması kullanım hatası olmaksızın mümkün değildir. Ürün için kim tarafından hangi isimle hangi servisle görüşüldüğünün bilgisini net olarak tarafımıza bildirdiğinizde işlem bilginiz servisle görüşülüp net olarak tarafınıza aktarılacak, memnuniyetiniz sağlanacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön