Fakir  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Fakir Vigor Plus Ses Problemi

549görüntüleme
Eray
Eray 11 Kasım 2020 17:29

Kullanmakta olduğum Fakir Vigor Plus hava temizleme cihazımda en düşük Quiet modunda çalışırken ince bir kuş sesine benzer ses yüzünden İstoç'ta bulunan yetkili servise garanti üzerinden ürünümü teslim ettim. Garanti kapsamı üzerinden ses giderilmiş. Ancak teslim alıp evde ilk çalıştırmanın üzerine daha önce olmayan ancak tamirattan sonra gelen bir ses olduğunu fark ettim ve tekrardan servise teslim. Servis tekrardan ürünü tamir edileceği merkeze gönderdi ve ürünün üzerindeki bu sesin normal olduğunu söylediler dedi. İşin özü böyle bir ses yoktu daha önce bir yerden yaparken diğer yerden cihazımı bozmuşsunuz. Tüketici Hakem Heyeti dahil yasal haklarımı arayacağımı da ilk olarak buradan bildirmek istiyorum. En nihayetinde tencere tava contası için yazmıyorum. Ürününe verilen para belli.

Fakir Logo
Fakir11 Kasım 2020 17:30

Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon, sms ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Her türlü görüş ve önerilerinizi, 4440241 No'lu Müşteri Hizmetleri danışma hattımızdan veya http://fakir.com.tr/p/customer_service web sitemizden bizlere ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.

Eray
Eray14 Kasım 2020 02:06

Gelen sesi merak edenler vardır muhakkak, Quiet modunda servise vermeden önce hafif bir ses vardı. Kuş ötmesi gibi cik cik cik, cik cik cik diye. Çok ince rahatsız edici. Uykuya dalar iseniz duymazsınız ancak aynı odada ise cihaz, TV izlerken vs. Dayanamaz kimse. Servise verdim cihaz garantiden tamir edildi geldi. Şimdi ise vuuv vuv vuv, vuuv vuv vuv, vuuv vuv vuv. Quiet modunda böyle rüzgar gibiydi bu cihaz. Şimdi sanki İstanbul'un elektriği benim evimden geçiyor.

Eray
Eray14 Kasım 2020 22:29

Tekrardan cik cik sesi gelmeye başladı.

Eray
Eray24 Kasım 2020 13:35

3 kez tamire gitti geldi sonuç hala bu.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler