25 Şubat 2016 #4964940

Fakir Veyron Turbo Süpürgemin Motoru Yandı

Haziran ayında aldığım Fakir Veyron Turbo süpürgeme o ay tam 500 TL ödedim. Aldığım zaman makine o kadar iyi çekiyordu ki, halıyı kaldırıyordu. Sonra makine başlığı- bence mühendislik hatası var- tekerlekleri dışarıda olduğu için yerinden fırlamaya başladı ve ilk önce başlık bozuldu. Yeni bir başlık istediğimde 35 40 TL'dediler, ben de gittim 10 TL'ye bir başlık aldım. Eskisinden daha iyi. Parça sorunu böylece çözüldü ama motoru yandı. Servise götürdüm. Garanti kapsamında motorunu değiştirdiler. Şimdi motor en fazla 800 w. Kapasiteyle sadece toz topluyor. Servise tekrar götürdüm aynı gün iade ettiler. Bunun oluru buymuş. Türkiye Enerji Kanunu bundan fazlasına müsaade etmiyormuş. Fabrikadan A***** Hanım bu şekilde bilgi vermiş. Yani yeni takılan motor ancak bu kadar olurmuş.

Zarife 1.845 Okunma

Cevaplar

  • Zarife01 Mart 2016

    Önceden son aşamada çalıştırdığımda halıyı yerinden kaldırıyordu. Benim kedim var ve onun tüylerini toplamak için bu makineyi aldım. Ancak şu anda kesinlikle işime yaramıyor ancak toz topluyor. Herhangi bir makine de bu kadar toplar zaten. Ben eski makinemi geri istiyorum. Henüz 5 aylık makinemi kullanamıyorum. Servis ancak bu kadar olur dedi. Her zaman servise mi gideceğim. Servis gelip ürünü teslim almıyor. Ben götürmek zorundayım. Tüketici Hakem Heyeti ne gideceğim. Bu makineyi bu kapasiteye satın almadım. Madem öyle, satmayın. Enerji kanununa uyan bir makine satabilirsiniz. Daha uygun bir fiyata!

  • Fakir Temsilcisi01 Mart 2016

    Sn. Sevindi, 1 Eylül 2015 tarihinde yayınlanan Enerji Verimliliği Kanunu’na uyumlu olarak motor gücü düşürülerek emiş gücü değeri aynı olan ürünler üretilmeye başlanmıştır. Ürünlerimiz enerji tasarruflu olarak üretilmekte olup motor gücü düşürülerek aynı emiş gücüne sahip olacak şekilde üretilmektedir. İlgi modelimizde belirttiğiniz çekim gücü düşüklüğü filtre, hortum, süpürücü başlık tıkalı değil ise düşmeyecektir. Bu nedenle ürününüzün şu anki durumunu kontrol ettirmeniz için, tekrar yetkili servisimize ürün ve garanti belgesiyle birlikte başvurmanızı rica ederiz. Servisimiz ürün kontrolüyle belirttiğiniz çekim düşüklüğünün neye bağlı olduğunu tespit edecek; verilecek işlemi belirleyecek ve siz değerli müşterimize ürününüzü en iyi şekilde kullanmanız için geri teslim edecektir. Saygılarımla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön