14 Ekim 2016 #6688111

Fakir Veyron Süpürge Arızası!

Geçen sene almış olduğum Fakir Veyron elektrikli süpürgem arızalandı. Garanti kapsamında olduğu için servise götürdüm. Servis motorun yandığını belirtip bunun kullanıcı hatası olduğunu ve oluşacak masrafların benim tarafından ödeneceğini söyledi. Zaten bu makineyi daha önceki zamanlarda da çekmediği için servise 1 veya 2 kez vermiştik. Bu durum beni rahatsız etmektedir. Her seferinde bizler mi hatalıyız? Lütfen kendinizde de hata arayınız. Satarken cihazlarınızı ballandıra ballandıra anlatıyorsunuz. Bozuldu mu kullanıcı hatası.


Bizlere yani kullanıcılara veya tüketicilere vermiş olduğunuz 2 yıl garanti bizleri, tüketiciyi korumak değil mi? Aldığımız günden bugüne memnun olmadığım ürününüzden ve sizlerin servis anlayışından hiçbir şekilde memnun kalmadım. Bir daha da Fakir marka hiçbir ürün almayacağım-aldırtmayacağım.

Bekir 2.985 Okunma

Cevaplar

  • Fakir Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sn. T., Öncelikle şikâyetinizi firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yetkili servisimiz tarafından yapılan kontrolde cihazın motoruna su ve toz kaçmasından dolayı yandığı öğrenilmiş ve filtrelerinin de ıslak olduğu görülmüştür. Kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan, bilirkişi testine girebilecek arıza, oluşan kırık, parça deformasyonu, hasar ürün bakım eksikliği ile oluşan sıkıntılar vb. durumlar garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir. Bu nedenle yetkili teknik servisimizin verdiği bilgi geçerli olup, farklı bir işlem bilgisi aktaramayacağımızı bilmenizi isteriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön