Fakir Veronica Mağduriyeti

Çağrı Çağrı3 hafta önce

7.yılında akıtmaya başlayan Fakir kazanlı ütümüzü Antalya Fakir servisi Akay Teknik'e verdik, parça bulunamadığından yapılamadığını söylediler, Arçelik böyle bir durumda muadil yeni bir ürün verdi deyince, aaa evet bizde size model önerelim dediler, muadil sandığımız 2 ürün söylendi, önerdikleri ütülerden birini seçtik, gelen ürün önce arızalı çıktı, daha sonra yeni aldığımız 0 ürün serviste tamir gördü, çalıştırma şansını bulduğumuz anda ise verdiğimiz ütünün 10'da biri kadar bile buhar vermediğini gördük, hiç kullanmadan servise götürdük, servis sahibiyim diyen kişi beyefendi verdiğiniz ütü kazanlı aldığınız da kazan yok dedi ikisinin sınıfı çok farklı siz seçmişsiniz dedi, bizde internette bu farkın net belirtilmediğini, bir çok sitede veronikanın kazanlı başlığı altında (Trendyol'da bugün de öyle yazıyor) satıldığını, muadil olmadığının servisçe belirtilmesi gerektiğini söyleyip servise verdik, Fakir müşteri hizmetlerine de mağduriyetimizi anlattık, ancak iade hakkınız yoktur üründe arıza bulunamadı diye mesaj attılar.

Yeni aldığımız ürünü daha kullanamadan tamire gitmesi bize deneme süresi bile tanımadı, çok daha üst model ütümüzü verdik üstüne internette o an 490 TL (Fakir sitesinde 700 TL) olan oyuncak gibi ürünü 350 TL'ye sattılar. 

ilgileneceklerini sanmıyorum umudum yok. Arçelik den 2012 500 TL'ye aldığım otomatik çay makinesini 2019da arıza için götürdüm, parça yok muadilini önereceğiz dediler, muadili yok size yeni çıkan bir üst modeli 1350 TL yerine 300 TL'ye 6 ay taksitle verdiler, Fakir elimdeki ütüyü elimden aldı üstüne muadili verecekken 350 ye oyuncak sattı, onu da arızalı gönderdi, kullanamadık beğenmedik ama geri de almadı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Çağrı 2 hafta önce

Durumu yazıda açıkça anlatmama rağmen, defalarca tekrar tekrar dinleyip 1 hafta bekletip biz sizi arayacağız diyen birim mail yoluyla, aldığınız ürün sağlam beğenmediyseniz sizin probleminiz demiş, ehh bende bu oyuncak makinenin videosunu Youtube.com da video olarak paylaşayım bari sevaba gireyim insanlar ne kazık yiyeceklerini bilsinler, ürün hala bir çok sitede buhar kazanlı diye satılıyor, ve 5.5 bar diyorlar, çıkan buhar neredeyse gözle bile görünmüyor. Verdiğim eski ütü bile bozuk hali ile daha çok para ederdi, aldığımda internette sitelerde 490 civarı fiyatı olan Fakir Veronica oyuncak ütüyü fakirin sitesinde 700 küsur lira fiyat çekip %50 indirim yapmış gibi 350 TL'ye bize kakaladılar. Bir üst model internette 900 küsur iken 700 istediler bizde nasıl olsa özellikleri favordan iyi veya denk diye aldık ama ahh, Ürün eski ütümüz Fakir favorun yanında tam bir işporta oyuncağı. Buraya videosu için link koyacağım aman almak isteyenler dikkat etsin. Fakirin dandik ürünlerini bir daha kullanmayacağım almayacağım. Bu da bize ders olsun.

Fakir Logo Fakir 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon, sms ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Her türlü görüş ve önerilerinizi, 4440241 No'lu Müşteri Hizmetleri danışma hattımızdan veya http://fakir.com.tr/p/customer_service web sitemizden bizlere ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler