08 Kasım
#12925334

Fakir Ürünlerinin Kalitesizliği

Fakir markasından nefret ediyorum. Her ürünümü kötü olur bir markanın ya bu kadar olmaz. Lucky dik süpürgesini aldım. Allahım almaz olsaydım. Süpürme yapmadan ya kulak tıkacı lazım ya da sağır olman başka ihtimal yok. O kadar sese rağmen Ekmen kırığını bari çekse yine gam yemem. Tüy parçasını çekmeye nazlanıyor. Fakir marka mercure modem ütü aldım. Almaz olsaydım ilk ütüde taban yapıştı kaç liralık gömleğime üzüleyim ütüye mi 2. Kullanımda buhar şok düğmesi çöktü kaldı. Garantiye gitti 2 gün sonra tamiri yapıldı denildi tabandan hiç bahsetmiyorum benim hatam imiş 100 TL'değişim ücretiymiş.


Her neyse ütümü aldım geldim eve tam şu anda mutlu mutlu açtım ütüyü ilk denememde düğme tak gitti. Bu ne kalitesiz bir üründür yarabbim. En ucuz bilinmedik markaları bile senelerce kullandığımız şu devirde bilinmiş dev bir markanın ürünlerine bakınız. Yazık helal olmasın her bir kuruşu. Maddi manevi olarak tam bir fiyasko.

Gizem Gizem 369 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gizem08 Kasım

    Sanırım okumadan direk oto mesaj yolluyorsunuz. Ürünü garantiye yolladım geldi ve ilk kullanmamda yine aynı sorun yaşandım hatta ilk dakikada. Elimde ütü fatura 3 günde bir servisemi gideceğim acaba? Çözümünüz bu mudur. Bence bu kadar büyük bi firmanın bu tür gereksizliklere yer vermeden iade alması gerekiyor. Çünkü bu marka bu seri ürünlerinizin ortak sorunu aynı.

  • Fakir Temsilcisi08 Kasım

    Merhaba, Değerli müşterimizin eposta adresine bilgilendirme iletisi gönderilmiştir. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla FAKİR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ DIŞ TİC. A.Ş. www.fakir.com.tr www.fakirshop.com.tr Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler