27 Nisan 2013 #1767326

Fakir Ürün Değişimi!

Fakir Rct 122 Turbo şarzlı süpürgesi aldım. Almaz olaydım aldım alalı 4-5 defa servis görmesine rağmen ve değişim talebinde bulunmama rağmen ürünüm değiştirilmedi. Her gidişimde bataryayla ilgili sorun olduğunu ve bataryayı değiştiklerini söylediler. Bu kadar batarya hatası veren bir üründe demek ki bir sorun var. Üründen memnun değilim. Eğer bu ürünlerde bir sorun varsa ki( Servis bile bu ürünlerden şikayetçi) alın farkını bir üst modelini verin. Yok eğer sadece benim ürünümde sorun varsa birebir aynısıyla değiştirin. 4-5 ayda bir bataryamı değişir. Garantisinin bitmesine 7 ay kaldı ondan sonra ne yapacağım ben kaldırıp atayım mı makineyi zira 4-5 ayda bir batarya parası verecek değilim.

Taşkin 390 Okunma

Cevaplar

  • Taşkin28 Şubat 2014

    Bir daha fakir ürünlerinin yakınından bile geçmem. Aynı batarya arızaları devam etti bir kaç defa daha değişti. Ve şu anda garanti bitti yine batarya bitti.

  • Fakir Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn ALAÇAM; Fakir RCT 122, satın alınma tarihi itibari ile bir yıl içerisinde ’… Ürünün tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde en az dört defa, imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra bu arızaların maldan yararlanmamayı sürekli kılması…’’ ilgili prosedür bilgilerinden birinin söz konusu olması koşulunda ilgili ürün değişim hakkı kazanmaktadır. Bu bilgi ile; 1 yıl içerisinde düzenlenmiş 4 adet arıza raporu veya 2 yıl içerisinde düzenlenmiş 6 adet arıza raporu sunmanız doğrultusunda yasal hakkınız olan değişim işleminizi alabilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön