25 Mart 2013 #1705584

Fakir Ürün Aldığım Günden Beri Sıkıntılı!

Mezza 700 blender daha1 sene oldu ama aldığım ilk günden beri sıkıntı. 2. kullanımda motor yandı değişti, tekrar bozuldu tamamen değişti. Herşey tamam derken rende yapıyordum kapak kırıldı rendeyi de bıraktım, rondoyu kullanayım yeter derken dün kek parçalarken haznede ki bıçağı tutan kısımda kırıldı.


Sert bir şey koysam benim hatam derim ama kek bu daha yumuşak ne olur. Ben inanamıyorum nasıl bu kadar kötü, kalitesiz malzeme kullanırlar tuttuğum parça elimde kalıyor keza annemin belenderı da 1senede çöp. Bu kadar para ver 1sene kullanmadan çöpe at. Bir daha asla Fakir'in hiçbir ürününü evime sokmayacağım.

Gülşen 227 Okunma

Cevaplar

  • Gülşen29 Mart 2013

    Ömür boyu garantisi olsun isterse, düzgün malzeme kullanılmadıktan sonra. Uğraşıp duruyorum aldığımdan beri. Götürceğiz bakalım garanti kapsamında kesin kullanıcı hatası derler.Bıçağın altındaki ve kapaktaki kırık nasıl benim hatam olabilecekse.Neyse tekrar yazacağım sonucu..

  • Fakir Temsilcisi29 Mart 2013

    Sn Patur; Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Garanti Belge Uygulaması esaslarına dair yönetmeliğin “malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır” ilgili maddesi ile garanti şartlarındaki tüm maddeler firmamızın tüm birimleri ve yetkili servislerince uygulanmakta olup, yalnızca sarf malzemeler (torba,filtre, vb.) ile yetkili servislerimiz tarafından kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan,bilir kişi testine girebilecek arıza-kırılma vb durumları garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir. Bu doğrultuda garantili ürününüz ilgili açıklama ile kontrol edilerek arıza üründen kaynaklı ise garantili, kırık vb. durumlar içerisinde ise ya da kanıtlanabilir kullanıcı hatası tespit edilmiş ise ücretli hizmet verilmektedir. Bilginize sunar, İyi günler dileriz. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön