18 Mart 2013

Fakir Ürün 2. Kullanımda Deforme Oldu!

Yakaşık 6 ay önce İzmir çiğli ercan avm den fakir blender seti aldım. Bir defa çorba yaptım ikincisini yapamadım. Blenderin bıcağı çorbanın içine düştü. Ben bunu servise verdikten bir ay sonra beni arayıp 35 tl parça ücreti istediler. parçalar garanti kapsamında değilmiş. Peki bu blenderin neresi garantili. Benim blenderimi servise bıraktığımda kırık yoktu. Kırılmış dediler. hayır kırık değildi dediğimde kırık değil ama aşınmış gibi tuhaf cümlelerle karşılaştım. Şimdi bana kim yardım edecek. Görüyorum ki bir sürü insan aynı dertte. Bu blenderin yenisi 60 tl. 35 tl tamir ücreti neden vereyim. Cevap bekliyorum. Alamayacağımı da biliyorum. Satarken hiç kimse böyle şeyler söylemiyor.

Cevriye 258 Okunma

Cevaplar

  • Cevriye16 Temmuz 2013

    hiç bir ürünü beş para etmez

  • Cevriye20 Mart 2013

    şu kadarını söyleyebilirim, blenderim servise verildiğinde kırık değildi. ayrıca blender kullanmayı bilen insanlarız. kullanıcı hatası vs. bunlar kaçış yolu sadece. fakirden aldığım çaycı ve blender hemen bozuldu. aynı sorunu yaşayacağımı gördüm ve çaycıyı servise bile vermedim. atmak zorunda kaldım. şikayetlere çözüm bulunamıyacaksa cevap bile vermeyin bence. tatmin edici değil çünkü.

  • Fakir Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Ulupınar; Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikayet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Garanti Belge Uygulaması esaslarına dair yönetmeliğin “malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır” ilgili maddesi ile garanti şartlarındaki tüm maddeler firmamızın tüm birimleri ve yetkili servislerince uygulanmakta olup, yalnızca sarf malzemeler (torba,filtre, vb.) ile yetkili servislerimiz tarafından kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan,bilir kişi testine girebilecek arıza-kırılma vb durumları garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir. Bu doğrultuda garantili ürününüz ilgili açıklama ile kontrol edilerek arıza üründen kaynaklı ise garantili, kırık vb. durumlar içerisinde ise ya da kanıtlanabilir kullanıcı hatası tespit edilmiş ise ücretli hizmet verilmektedir.Bilginize sunar, İyi günler dileriz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön