31 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6336052

Fakir Temin Edilmeyen Kumanda

1 ay önce Antalya Özdilek AVM'deki Fakir mağazası şubesinden aldığımız kule tipi vantilatörün kumandası eksikti ve bize en geç 1 hafta içinde temin edileceği söylendiği için ürünü kumandasız bir şekilde aldık.


Bir ay içerisinde arayıp sormadıkları gibi 2 defa mağazaya gidip sorduğumuzda 'müdür tatilde', 'henüz gelmedi' gibi herhangi bir mantığa dayanmayan savuşturmalarla elimiz boş döndük. Bir de pişkinlikle 'isterseniz servisten kullanılmış bir kumanda verelim, sizinki gelince biz sizi ararız sizin uğramanıza gerek yok' diye cevap aldık.


Sonuçta uzaktan kumandalı vantilatörün kumandası yaz bitmesine rağmen elimize geçmediği gibi, mantıklı bir açıklama da yapılmadı.

Halise Halise 2.818 Okunma

Cevaplar

  • Fakir Temsilcisi28 Eylül 2016

    Sn. A., Öncelikle yaşanan gecikme için siz değerli tüketicimizden özür dileriz. Söz konusu mağaza ile yaptığımız görüşmeye istinaden, satış temsilcisi aracılığıyla eksik parça bildirimi yaptıkları öğrenilmiştir. Yeni kumandanız en geç 2 gün içerisinde mağazaya teslim edilecektir. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241 www.fakir.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler