07 Eylül 2015

Fakir Süpürgenin Hortumu Yırtıldı!

Fakır Commander 2400 2400 Watt Toz Torbasız süpürge aldım. Aldıktan kısa süre sonra süpürgenin hortumu sap yerinden ayrıldı. Çekiş gücü her şeyi çok güzel olsa da hortumunun bu kadar kalitesiz yapılması almamamız için çok önemli bir sebep.

Emine 808 Okunma

Cevaplar

  • Emine13 Eylül 2015

    Yetkli servisle görüştüm hortum garanti kapsamına girmiyormuş. Tamir ettirmeme rağmen kısa zamanda yine aynı hasar meydana gelecek çünkü hortumdaki çelik yayın etrafını saran plastik çok kalitesiz yay gerildikçe esniyor ve inceliyor bu yüzdende kısa bir süre sonra hortumda kopmaya neden oluyor tamamen üretim hatası olduğunu düşünüyorum kesinlikle bu süpürgeyi almayın fiyatı çok yüksek olmasına rağmen hortum tamiratı ve değiştirme için cebinizden sürekli para çıkar enerjiniz ve zamanınız gider.

  • Fakir Temsilcisi08 Eylül 2015

    Sn. Ayhan, Öncelikle firmamıza yaşadığınız sıkıntıyı bildirerek ilgi durumun değerlendirmesine olanak sağladığınız için teşekkür ederiz. Kullanım sürecinde oluşan şikayetiniz firmamız tarafından dikkate alınmıştır, tarafınıza yardımcı olabilmemiz için teknik servisimize başvurmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön