03 Mart 2016

Fakir Süpürge Çekim Yapmıyor

Yaklaşık 4 ay önce Fakir Runner Syclonic dikey elektrikli süpürge, (daha doğrusu süpürge sandık) aldım. Eşim ilk kullanışında çok ağır olduğundan dolayı kollarının ağrıdığını söyledi. Daha sonra ise esas meselenin ağırlık değil, süpürgenin hiç işe yaramaması idi.Şöyle izah edelim, birincisi son derece gürültülü ve çabuk ısınması. Diğeri turbo başlığındaki döner fırçanın devamlı arızalanması,2 kez servise gitti ilk çalışmasında tekrar durdu. Üçüncüsü ise bu kadar gürültüye rağmen en ufak bir maddeyi dahi çekme gücünün olmaması. Yani sadece görüntüsü var kesinlikle süpürge ile alakası yok. Hiç olmasa iade alıp başka süpürge verilmesi için şirketin kendisine yazdım tabi ki direk servise yönlendirdi. Halen bir işe yaramıyor.

O.bedri 1.349 Okunma

Cevaplar

  • O.bedri30 Mart 2016

    Teknik arıza olmasa bu kadar uğraşı neden vereyim, cihaz halen arızalı ve atıl vaziyette duruyor, serviste çalışıyormuş, bana evde çalışması önemli, turbo fırçası dönmüyor, açışta 2 sn.. dönüyor sonra duruyor, servis bir şey yapamıyor.

  • Fakir Temsilcisi30 Mart 2016

    Sn. Aydemir, Müşteri hizmetlerimiz ile yaptığınız görüşmeye istinaden, ürünün durumu ile ilgili yetkili servis ile irtibata geçilerek işlem takibi sağlanmıştır. Söz konusu ürüne ait yapılan kontrollerde; üründe ve turbo fırçasında herhangi bir teknik arıza görülmemiştir. Ancak şuan devam eden bir arıza mevcut ise, servisimiz ile irtibata geçerek tarafımıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz. Fakir marka beğenerek, istenerek ve bilinçli olarak satın alınan üründe ortaya çıkmış teknik bir arıza ya da özür söz konusu değil ise ve garanti şartlarınca belirlenen maddelerden biri oluşmamışsa kullanım memnuniyetsizliğine istinaden ürün iadesi ya da değişimi söz konusu değildir. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön