09 Mart 2015

Fakir Steam Mop Beklentilerin Çok Altında

Dün reklamlarımdan etkilenmem ve 1 yaşındaki kızıma daha hijyenik bir ortam sağlayabilmem için bir hevesle Fakir steam mop aldım ama maalesef makine hayal kırıklığından ibaretti. Parkede silme izi bıraktı, ve su damlası lekelerini bile üzerinden defalarca geçmeme rağmen tamamen çıkarmadı.


Yerleri nemlendirdi başka bir işe yaramıyor. Üstelik uzun vadede parkeye zarar vermesinden de şüpheliyim. Resmen paramızı çöpe attık, yazık bende Fakir' i kaliteli zannederdim. Artık bir iğnesini bile almam ve çevremdekilere de bunu anlatacağım.

Suna 5.215 Okunma

Cevaplar

  • Fakir Temsilcisi10 Mart 2015

    Sn. Bulut, Yüzeylerde iz ve leke bırakma şikayetine istinaden; mikrofiber temizlik bezini aşırı ıslaklığa dair kontrol edin. Bu durumda cihazın fişini prizden çekiniz ve kuru bir temizlik bezi ile değiştiriniz. • Mikrofiber temizlik bezinin doğru takılı olduğundan emin olunuz. • Cihazınızı çalıştırdıktan sonra 30 sn geçmiş olmalıdır aksi halde buhar sıcaklığı düşük olacağından az miktarda su birikebilir. • Mutfak gibi aşırı yağlı olan bölgelerde Steam Mop kullanmadan önce, belli olan bölgelere sıvı deterjan ve bez ile ön temizlik yapmanız gerekebilir. • Cihazı aynı noktada uzun süreli bırakmış olabilirsiniz. • Mikrofiber temizlik bezi kirli olabilir. Bezin kullanım yüzünü veya bezi değiştiriniz. • Kullandığınız suyun sertlik oranı yüksek ise, cihazı kaynatılmış su ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Belirtilen açıklamaları dikkate alarak gerekli kontrolleri yaptığınızda ilgi maddelerden biri söz konusu olmadıkça üründe belirttiğiniz şikâyet oluşmayacaktır. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 1 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön