18 Aralık 2014

Fakir Steam Expert Ürün Ve Servis Kalitesizliği!

1 sene önce aldığım Fakir Steam Expert buharlı yer temizleyici, elektrik arızası sebebi ile Kartal Fakir servisine götürdüm. Garantiden değiştirdiler. Servisten aldıktan sonra, temizleyicinin sapı ile alt tarafı birleştiren parçaların vidaları çıkmaya başladı ve nihayetinde makina ikiye ayrıldı. Nerede ise bütün vidalar yalama olmuş.

Servise geç götürmemizi bahane edip (hemen götürmek gerekiyormuş) bu garantiye girmez dediler. Fakir Kartal servisinin daha ürüne ve parçalara bakmadan yorum yapması ve kaba hareketlerinden rahatsız olup makinayı başka bir servise götürdüm. Parasını ödeyip tamir ettiriyorum. Fakir ürünleri maalesef kaliteli değil ve çok çabuk bozuluyor.

Alper 7.133 Okunma

Cevaplar

 • Alper07 Aralık 2015

  Aynı ürünü alalı 2 seneyi yeni geçmişti ki bu seferde; kart ve buhar deposu arızası ile karşılaştım ve tam 130 TL ödemek zorunda kaldım. Steam expert'i ise 119 TL'ye almıştım. Aynı şikayetleri bir arkadaşımdan da duyunca tekrar buraya yazma gereği duydum. Ey Tüketiciler Biz yandık siz yanmayın!

 • Alper29 Aralık 2014

  Fakir markasını tavsiye etmiyorum.

 • Alper29 Aralık 2014

  Verdiğiniz bilgiler doğru değildir. Kartal servisiniz deki onarım sonrası oluşan arıza kullanım sonucu olabilecek bir arıza değildir. Bütün vidalar yalama olmuş ve makina parçalara ayrılmıştır. Herhangi bir kırılma veya çatlak yoktur. Özellikle kartal servisi sonrası böyle bir arıza olması ayrıca düşündürücüdür. Kartal servisinin terbiyesizliğinden bahsetmiyorum bile. Pendik servisi ise kullanıcı hatası iddiasında değildir. Bu arıza ya ürün kalitesi ya da servis kalitesizliği ile alakalıdır. Ben zaten parasını verip ürünü tamir ettirdim ama asıl amacım Fakir in malının arkasında durmamasıdır. Fakir almak isteyen tüketicilere ışık tutmak amacı ile bu şikayeti yazdım.

 • Fakir Temsilcisi22 Aralık 2014

  Sn. Erköse, 25.10.2014 tarihinde cihazınızın kablo onarımı gerçekleştirilerek tarafınıza teslim edilmiştir. 16.12.2014 tarihinde yetkili servislerimize cihaz yer aparatı mekanizmasından ayrı bir durumda servise yönlendirilmiştir. Cihazınız 2 farklı yetkili servisimiz(Kartal ve Pendik) tarafından kontrol edilmiş, tespit edilen kullanım hatası doğrultusunda işlemleriniz ücreti mukabili sonuçlandırılmıştır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 4 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön