01 Nisan 2013 #1717308

Fakir Sorun Giderilmiyor!

Bu ürünü kullanıpta aynı dertten muzdarip herkes gibi fakir Darky den bahsediyorum elbette! Ya Allah aşkına koca motoru, gövdeyi, sapı mini minnacık kırmızı klipsi taşıyacak ve bu ufacıcık parça tık tık diye kırılıp kendini dağıtacak sonra bu müşteri hatası olacak vay arkadaş!


Ne kadar dikkat edersem edeyim yok olmuyor her gidişte para para! Aman Allahım nasıl düşünemedim, iyiymiş ya bu ürünün neden her yerde kampanyada olduğu anlaşıldı ya,süpürürken toz torbasının kendini dağıtıp her yerin toz olması da cabası! Daha sayayım mı?

Merve 169 Okunma

Cevaplar

  • Fakir Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Neyiş; Satış sonrası hizmette ürün arızalarına dair garanti şartları elinizdeki garanti belgesinde yer almakta ve ürün hizmeti bu şartlar göz önünde tutularak değerlendirilmekte ve tüketici ürün kullanım memnuniyeti sağlanması adına yetkili servisimizce tamir, değişim ya da iade kararı verilebilinmektedir. Şu an ürününüzde bir arıza var ise ürününüzü servise yönlendirmeniz ricamızdır. Garanti Belge Uygulaması esaslarına dair yönetmeliğin “malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır” ilgili maddesi ile garanti şartlarındaki tüm maddeler firmamızın tüm birimleri ve yetkili servislerince uygulanmakta olup, yalnızca sarf malzemeler (torba,filtre, vb.) ile yetkili servislerimiz tarafından kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan,bilir kişi testine girebilecek arıza-kırılma vb durumları garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir. Bu doğrultuda garantili ürününüz ilgili açıklama ile kontrol edilerek arıza üründen kaynaklı ise garantili, kırık vb. durumlar içerisinde ise ya da kanıtlanabilir kullanıcı hatası tespit edilmiş ise ücretli hizmet verilmektedir. Bilginize sunar, İyi günler dileriz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön