22 Şubat 2013 #1648800

Fakir Sorun Devam Ediyor!

Sayın: A** Cleano teleskopik borunuzda ki arızaya istinaden teknik servisimizle görüşmüş olup gerekli bilgiler aktarılmıştır. Teleskopik borunuzun çıkışı Pazartesi günü firmamız tarafından gerçekleşecek olup servise ulaşınca tarafınıza garantili olarak teslimi gerçekleşecektir.


Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.


Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 5


Bu mail 15 şubat ta geldi. Şu ana kadar servisten bir haber çıkmadı. Oyalama sürecine girdik galiba. Eğer firma gönderdi ise Bartın servisinin müşteri ilişki ve memnuniyeti konusunda yetersizliği sorgulanmalı.

Osman 68 Okunma

Cevaplar

  • Osman11 Nisan 2013

    sorun çözülmüştür. fakir firmasına teşekkür. ama bartın yetkili servis yetersiz ,ilgiziz ,bilgisiz ve sorumluluktan uzak.

  • Osman22 Şubat 2013

    servisiniz tarafıma herhangi bir bildirimde bulunmamıştır.bulunduklarını ispat edebilirlerse firma olarak hakkımda dava açabilirsiniz.servis ispat edemezse de siz servisinize gerekli uyarılarda bulunun lütfen.

  • Fakir Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sn. Ala; Öncelikle siz değerli tüketicimizden yedek parça tedarikinde yaşadığınız sıkıntılı hizmet sürecine istinaden özür dileriz. Ürününüzün yedek parçası 19.02.2013 tarihinde Bartın Net-Ses elektroniğe ulaşmıştır ve bilgilendirme mesajı tarafınıza yapılmıştır. Ürününüzün yedek parçasını servisimizden alabilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön