10 Temmuz 2015

Fakir Şofbeni Takmaya Gelen Servis Elektriğini Bağlamadan Gitti

Tekzen Fakir şofben aldım. Üzerinde garantinin başlaması için servisin 25 TL karşılığında kurulum yapması gerekiyor yazıyordu. Servisi aradım laubali bir çocuk geldi. Baktım sadece şofbeni kurdu elektrik aksamı dokunmadı yani sadece duvara delik açıp çerçeve aşar gibi astı sonra dedi elektrikçi çağıracaksın!


Yıl olmuş 2015 bu nasıl firma nasıl bir servis anlayışı madem kurmayacaksın, neden geliyorsun. Müşteri ne anlasın. Üstelik çocukta haklıymış gibi bilinçsiz tüketicisiniz falan demeye başladı. Firmanın adam gibi servisi olması lazım anahtar teslim gibi A'dan A'ye herşeyine bakması lazım.


Sonuç olarak Fakir'in ne ürününden nede servisinden memnun.

Muhammed 1.800 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed28 Temmuz 2015

    "Montaj yapılacak evde topraklama hat olmalı ve montaj öncesi su ve elektrik tesisatı hazır tutulmalıdır. Ürün montajı sırasında servis tarafından eksiklik olduğu görüldüyse elektrik tesisatçısını çağırarak bu konuda destek almanız istenmiştir. " sıfır daireye çağırdım elektrik hatlarında veya herhangi bi yerede arıza yoktu. Görevlendirdiğiniz arkadaşta zaten böyle bir eksiklik görmedi direk biz sadece monte ediyoruz dedi.

  • Fakir Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Sn. Önal, Elektrikli şofbenlerimiz, mutlak olarak yetkili servislerimiz tarafından ilk montaja açılan ürünlerdir. Montaj hizmetinin servisimizce verilmesi montaj yerinin kontrolünün gerçekleşmesi; ürünün kolisinden kontrol edilerek açılması; eksik kontrolü yapılması ve her şey ile ürün montaja ve montaj yapılacak yere kurulum uygunsa işlemin verilmesiyle garantiyi başlaması şeklinde gerçekleşir. Montaj yapılacak evde topraklama hat olmalı ve montaj öncesi su ve elektrik tesisatı hazır tutulmalıdır. Ürün montajı sırasında servis tarafından eksiklik olduğu görüldüyse elektrik tesisatçısını çağırarak bu konuda destek almanız istenmiştir. Ancak devam eden bir probleminiz olduğu takdirde tarafımıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön