18 Şubat 2013 #1637637

Fakir Sıfır Elektrikli Süpürgesi Hiç Çekmiyor!

Fakir marka toz torbasız heroıc 2400w elektrikli süpürge aldım 2012 yılının ocak ayı gibi aldım, yeni evli olduğum için nerdeyse ayda bir açıyorum süpürgeyi, her sefer temizlememe rağmen çekim gücü sıfır ötesi birşey , satış temsilcisi en kaliteli ürünümüz kullanımda hiç sorun yaşamazsınız dedi, hatta 3 ayda bir hepa filtresini bir çırpıp tozunu almanız yeterli dediği için kanıp aldım.


Daha ilk kullanımında hata verdi servise götürdüm hep filtreyi temizlemeniz lazım dedi talimatlara uymama rağmen aynı sorun devam ediyor. Yeni evli olduğum için bütün ürünlerimi sıfır aldım ama tek sorun yaşadığım elektrikli süpürge oldu, aldığım için çok pişmanım toplamda 10-12 kez kullanabildim.

İrfan 1.616 Okunma

Cevaplar

  • İrfan02 Temmuz 2014

    çözüm değil bize verilen bilgi sadece prosüdür.

  • İrfan27 Haziran 2013

    bu çözüm değil

  • Fakir Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sn Erdin; Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün modelimize ait tüm özellik bilgileri ürün katalogumuzda, Internet online resmi sitemizde, ürün kolisi üzerinde ya da araştırılacağı üzere görülebilinecek her yerde en önemlisi ulusal kanalların reklamlarında da deklare edilmekte ve ürünümüze ait detaylı özellik bilgileri kullanım kılavuzunda yer almaktadır. Bu yüzden Fakir marka beğenerek, istenerek ve bilinçli olarak satın alınan üründe ilk alış fatura tarihi ile 30 iş günü içerisinde ortaya çıkmış teknik bir arıza ya da özür söz konusu değil ise ve garanti şartlarınca belirlenen maddelerden biri oluşmamışsa kullanım memnuniyetsizliğine istinaden ürün iadesi ya da değişimi söz konusu olmadığından yapılmamaktadır. Genel Bilgilendirme : Fakir HEROIC, satın alınma tarihi itibari ile bir yıl içerisinde ’… Ürünün tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde en az dört defa, imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra bu arızaların maldan yararlanmamayı sürekli kılması…’’ ilgili prosedür bilgilerinden birinin söz konusu olması koşulunda ilgili ürün değişim hakkı kazanmaktadır. Bu bilgiler ile şuan için kullanımda sıkıntı yaşadığınızı belirttiğiniz ürünü, en yakın yetkili servisimize garanti belgesiyle birlikte teslim ederek, şikayetinizi belirtmenizi rica ederiz. Bu doğrultuda ürününüz teknikte ve pratikte kontrol edilecek ve garanti şartları içerisinde ürün hizmeti oluşturulacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön