14 Mayıs 2018
#10436991

Fakir Shaye Çay Makinesi Kokuyor

13.05.2018 tarihinde Fakir Shaye çay makinesi aldım. Eve geldiğimde denemek için su kaynattım. Makineden kimyasal bir koku geldiğini fark ettim. Makine yeni olduğundan kaynaklandığını düşünerek birkaç kez su kaynattım ve sabunla temizledim fakat aynı koku devam ediyor.


Sanırım su ısıtıcı ile çelik taban arasında kullanılan malzemeden kaynaklı bir koku. Ardından çay demledim. Tabii bu koku alttan alınan suyla birlikte üstteki çaya da geçmiş oluyor. Anlayacağınız ağız tadıyla çay içemedik.


Fakir ürünlerinin kalitesine güvenerek aldığım bu üründen memnun kalmadım. İadesini talep ediyorum.

Ümit Ümit 7.217 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ümit'in Teşekkür Mesajı16 Mayıs 2018

    Firma müşteri hizmetleri ve servis yetkilileri şikayetimle nazâketle ilgilenip ürünü iade aldılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.

  • Ümit16 Mayıs 2018

    Firma müşteri hizmetleri ve servis yetkilileri şikayetimle nazâketle ilgilenip ürünü iade aldılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.

  • Fakir Temsilcisi14 Mayıs 2018

    Değerli Müşterimiz, Satış sonrası hizmette her türlü şikayet firmamız tarafından dikkate alınarak hassasiyet ile değerlendirilmekte ve şikayet doğruluğu yetkili servislerimiz aracılığıyla tespit edildiğinde talepler karşılanarak memnuniyet her zaman sağlanılmaktadır. Bu doğrultuda şikayetinizdeki beyan ettiğiniz durumu üründe kontrol edebilmemiz için yetkili teknik servislerimizden size en yakın olan birine başvurmanızı; arızayı belirterek inceleme talebiyle ürünü bıraktığınızı servisimize belirtmenizi ve yetkili servis bilgisini 444 0 241 Müşteri Hizmetlerimizi arayarak sürecin takibi ve haklılığınız söz konusu ise talebinizin neticelenmesi için bildirmenizi önemle rica ederiz. Yetkili servis listesine www.fakir.com.tr site adresimizden ulaşabilir ya da 444 0 241 nolu müşteri hizmetleri hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Bilginize sunar, size ve tüm sevdiklerinize iyi günler dileriz. FAKİR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ DIŞ TİC. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241 www.fakir.com.tr https://fakirshop.com.tr/

Ziyaretçi Yorumları