21 Ocak 2014 #2247299

Fakir Servis Ücret İstedi!

06.12.13 tarihinde clyde2400watt hepa filtreli torbasız süpürge aldım ama vitrinlim miş aldıktan sonra anladın aldıktan 15 gün sonra çekmemeye başladı ve yaklaşık 1 ay sonra servise götürdüm hepa filtresinin değişmesi gerektiği söylendi 20 tl istendi servisçe, ben itiraz ettim.


4440241 müşteri hizmetlerini aradım sorunumu çözmesini istedim ama aynı servis gibi, bana ne süpürdün gibi imalı konuşmalar yaptı bende evimin parke zemin olduğunu ve halı olduğunu belirttim bana döneceğini söyleyip görüşme bitti, tekrar 19.01.14de bana dönüş yapıp yine 20 tl karşılığı filtreyi değiştireceklerini söyleyince makinayı geri almaya gittim, bu seferde bana bir nevi tebliğ imzalatmaya kalktılar.

Erkan 499 Okunma

Cevaplar

  • Fakir Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn ÖKSÜZ; Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün kullanımı hakkında genel bilgilendirme: Fakir CLYDE toz torbasız elektrik süpürgesinden (torbalı elektrik süpürgesi olmadığından) en iyi performansın alınması için ilk olarak belli kullanımlar sonrası hazne temizliğinin, sıklıkla da filtrelerinin bakımının yapılması ve gerektiğinde iç filtrelerin değişmesi kullanım süresine bağlı tıkanmalar sonucu yapılmalıdır. Filtre değişimi sarf malzeme olduğundan garanti kapsamı içerisinde yer almamakta ve filtre ücret tutarı liste fiyatı ile servislerimizden satılmaktadır. Ayrıca zaman içerisinde ürüne ait aksesuarların tıkanması da söz konusu olabilmektedir. Bu doğrultuda ilgili parçaların kullanıcı tarafından temizlenmesiyle bakımı söz konusu olmakta ve emiş gücü yüksekliğine yardımcı olmaktadır. Bu süreçte ürünün vereceği performans kadar ürünün tüketiciden alacağı bakım performansı da ürün kullanımında ve memnuniyetinde önemlidir. Garanti Belge Uygulaması esaslarına dair yönetmeliğin “malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır” ilgili maddesi ile garanti şartlarındaki tüm maddeler firmamızın tüm birimleri ve yetkili servislerince uygulanmakta olup, yalnızca sarf malzemeler (torba,filtre, vb.) ile yetkili servislerimiz tarafından kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan,bilir kişi testine girebilecek arıza-kırılma vb durumları garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir Bilginize sunar, İyi günler dileriz Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön