01 Mayıs 2013

Fakir Servis Çok Yetersiz!

Fakirin el blender setini aldık ilk kullanımda ana motor kısmı ile ucuna aparat takılan kısım döndürerek birbirine tam oturmuyor çevirirken pıt diye atıyor boşa düşüyor çalışırken kekin direnciyle döne döne birden parçalar birbirinden ayrılıyor defalarca denedim hep aynı hemen Kayseri deki Fakir servisi Biltek e götürdük bize bunun bir şeyi yok normal hiç bir şey yapamam dedi.

Fakir blenderları böyle ise normali buysa bilelim bir daha hiç yaklaşmayalım ben 12 yıllık ev hanımıyım hiç blender görmemiş biri değilim bunun normal olmadığını anlayacak tecrübe ve zekadayım ne biltek gibi ilgisiz kaba ve insanı saf yerine koyan bir servis nede bu ürün kafamızdaki fakir imajına yakışmıyor.

Canan 153 Okunma

Cevaplar

  • Canan06 Mayıs 2013

    Fakir el blender setini yönlendirdiğiniz gibi Ar-tek yetkili servisine götürdük.Bize motorun bulunduğu ana gövdenin sorunlu olduğunu değişmesi gerektiğini ancak bunu Fakir'in karşılamadığını bizim ödememiz gerektiğini söyledi.Bu nasıl bir iştir anlamadım.Daha 1-2 ay olmuş hiç kullanamamışım hatalı ürün ama ben ödüyorum.Dalga mı geçiyorsunuz.Ben yepyeni ürün almışım tamir görmüş bir ürün istemiyorum diye düşünürken üstüne birde para ödüyorum.Şaka gibi.Sizin hatalı ürününüzün tamir masrafıda müşteriden çıkıyor.Tüketici hakem heyetine şikayette bulunacağım değişim veya iade istiyorum.Tamir de istemiyorum artık.Ve de tüm platformlarda bu yaşadıklarımı paylaşacağım.Fakir'asla tercih etmeyeceğim bundan sonra.

  • Fakir Temsilcisi02 Mayıs 2013

    SN.KIRCA, Satış sonrasında ürün arızalarına dair hizmet servisten verilmektedir. Şu an için ürününüzün incelenmesi için siz değerli tüketicimizden ricamız yetkili servislerimizden birine ürününüzü satıcı firma kaşeli ve ürün alış tarihini gösteren garanti belgesi ile birlikte teslim etmenizdir. Kayseri merkezde bir teknik servisimiz daha mevcut olup cihazınızı bıraktığınızda gerekli kontrolleri gerçekleşecektir. Ar-Tek servis iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. KAYSERİ- MERKEZ -AR-TEK SERVİS / Cumhuriyet Mah. Uğur Sok. No: 12/B (0352) 221 37 47 Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön