07 Mayıs 2013 #1782223

Fakir Satış Sonrası Hizmet Yetersizliği!

Fakir el blender setinin ilk kullanımda ana gövde ile aparat takılan kısım oturmuyor.Pıt diye atıp boşa düşüyor.Kayseri deki servisi Biltek e götürdük bunun bir şeyi yok normal dedi.12 yıllık ev hanımıyım normal olmadığını anlayacak tecrübe ve zekadayım.Önceki blenderim Arçelik ti 12 yıl kullandım.Kapasitem varmış demek ki.


Sonra Fakir'in yönlendirmesiyle diğer bir servisi Ar-tek e götürdük onlarda ana gövde hatalı değişmesi gerekiyor ancak bunu Fakir karşılamıyor siz ödeyeceksiniz dedi. Şaka gibi dalgamı geçiliyor anlamadım.Hiç kullanamadığım ürünün tamir masrafını ödeyeceğim.Tüketici hakem heyetine başvuracağım.Değişim veya iade istiyorum. Markadan da servistende hiç memnun kalmadım.

Canan 115 Okunma

Cevaplar

  • Fakir Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sn Kırca; Garanti Belge Uygulaması esaslarına dair yönetmeliğin “malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır” ilgili maddesi ile garanti şartlarındaki tüm maddeler firmamızın tüm birimleri ve yetkili servislerince uygulanmakta olup, yalnızca sarf malzemeler (torba,filtre, vb.) ile yetkili servislerimiz tarafından kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan,bilir kişi testine girebilecek arıza-kırılma vb durumları garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir. Bu doğrultuda garantili ürününüz ilgili açıklama ile kontrol edilerek arıza üründen kaynaklı ise garantili, kırık vb. durumlar içerisinde ise ya da kanıtlanabilir kullanıcı hatası tespit edilmiş ise ücretli hizmet verilmektedir. Bilginize sunar, İyi günler dileriz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön