Fakir Pro Filter Elektrik Süpürgesi

Bulent Bulent1 hafta önce

Bundan 7 ay önce Fakir Pro Filter elektrik süpürgesi aldık. 3 ay sonunda kumanda düğmeleri yerinden çıktı ve dağıldı, sonraki 3 ay da tamamen kumanda bölümü kırıldı. Servise gittiğimizde garantiye girmediğini söyleyip bizden 350 TL para talep ettiler. Başka bir markayı tam 13 sene kullandık ve sadece hortum bölümü kırıldı; o sebepten dolayı Fakir marka süpürge aldık fakat çok pişman olduk. Sizlerden bu konu ile ilgilenmenizi rica edeceğim teşekkürler.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
  Nur
 • 3Yorum

Cevaplar

Fakir Logo Fakir 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon, sms ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Her türlü görüş ve önerilerinizi, 4440241 No'lu Müşteri Hizmetleri danışma hattımızdan veya http://fakir.com.tr/p/customer_service web sitemizden bizlere ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ali 5 gün önce  

  Benim bildiğim ürün alırken markasına bak adam gibi olsun servisine bak adam gibi olsun Amasya servisine garantisi dolmamış süpürge götürdüm vatandaşın demesi kullanıc hatası ürün 3 dakikada ısınıyorsa hata kullanıcının mı müşteri hizmetlerini arayın

  • 1Destekçi
   Ali

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler