06 Eylül 2017
Yorum Yap
#9348576

Fakir Prestige 2000 Yer Aparatı Halıda Kaymıyor!

Yaklaşık 3-4 ay önce aldığım Fakir Prestige 2000 toz torbalı elektrik süpürgem yer aparatı halı da kaymıyor maalesef ve inanılmaz derecede sorun yaşıyorum. İlk başta bu şekilde sorun yaşamazken birden bire süpürmemeye başladı bunun sebebi nedir? servise götürsem çözüm bulunabilir mi? Geri dönüşüm sağlanırsa sevinirim.

Huriye Huriye 5.203 Okunma

Cevaplar

  • Huriye06 Eylül 2017

    Verdiğiniz cevap da yazılan her şeye rağmen süpürge aparatarım Halı da kaymıyor yine maalesef bu kadar kısa bir süre de süpürge neden böyle oluyor?

  • Fakir Temsilcisi06 Eylül 2017

    Sn. D., Öncelikle tarafımıza ulaşarak sizi bilgilendirme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz. Söz konusu ürün modelinde halı ve sert zeminlerde kullanılmak üzere ayarlanabilen pedallı yer aparatı mevcuttur. Yer aparatının üzerinde bulunan pedal sayesinde, aparatı döşemenin cinsine göre ayarlayınız. • Sert yüzey laminat yüzeyler, fayanslar, PVC yüzeyler vb. (fırça kullanılarak) • Halı uzun ve kısa tüy halılar, yol halıları vb. (fırça kapalı olarak) • Süpürmek için, elektrik süpürgesini arkanızda olacak şekilde çekiniz. Yukarıdaki bilgileri uyguladığınız halde çözüm bulamıyorsanız, ürününüzü garanti evrağı ile birlikte yetkili servisimize teslim edip özellikle aparat kontrolü yaptırmanızı rica ederiz. www.fakir.com.tr web sayfamızda 'Bize Ulaşın' başlığı altında yer alan menüde güncel yetkili servis listemiz yer almaktadır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241 www.fakir.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler