sta-4-hoverİyi Çözüm

Fakir Matea Çay Makinesi

Hüseyin Hüseyin3 hafta önce

Şubat 2020'de Fakir matea marka çaymatik aldım. Kullanmaya haziran 2020'de başladım. Eylül 2020'de çaymatik çalışırken kendi kendine kaynatma ve durma halini sıkça değiştirmeye başladı. Kuşadası'ndaki Fakir servisine götürdüm... Kireçlenmiş olduğu suçun kullanıcıda olduğunu söyledi ve ücreti benden olmak kaydıyla masrafın 150 TL olduğunu söyledi. Bende bu durumun garanti sürecinde olduğu için mağduriyet yarattığını söyledim. Servisten yaptırmadan geri aldım. Fakir iletişim merkezine telefonla ulaştım. Durumu anlattım. Geri dönüş yapacaklarını söylediler. Bir gün sonra muhtemelen servisle görüşmüşler. Bana mesajla yapılan işlemin doğru olduğunu ilettiler. 

Yaşadığımız yer itibarı ile çeşmelerden akan suyun sıkıntılı olması sebebiyle hiçbir şekilde Çeşme suyu kullanılmamıştır. Temiz içme suyu kullanılmıştır. Aksi halde Çeşme suyu ile yapılan çayın içilebilmesi mümkün değildir. Aynı şartlarda kullanılan Beko ve Homend marka çaymatikler uzun senelerce sorun olmaksızın çalışmış ve hala çalışmaktadır. Bu kadar büyük bir firmanın yardımcı olması gerekirken tam tersine yardımcı olmamak için suçu bize atması kabul edilemez. Marka büyük ama satış sonrası servis çok kötü...

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5.0/5

Cevaplar

profile-icon Hüseyin 1 hafta önce

Asla yardımcı olmuyorlar. Bahana üretip duruyorlar. Fakire yakışmadı. Bir daha asla alışveriş yapmam.

Fakir Logo Fakir 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon, sms ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Her türlü görüş ve önerilerinizi, 4440241 No'lu Müşteri Hizmetleri danışma hattımızdan veya http://fakir.com.tr/p/customer_service web sitemizden bizlere ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler