Fakir ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Can'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Fakir İntra Ve Yetkili Servis Sorunu!

607görüntüleme
Can
Can 10 Kasım 2020 16:43
ÇözüldüÇözüldü
Can'ın Teşekkür Mesajı
“Sorunumuz, çağrı merkezi yetkilisinin ilgisi ve doğru yönlendirmesi sonucu, Sivas Teknik Elektrik Fakir yetkili servisi Fatih bey tarafından hızlı bir şekilde çözüldü. Emeği geçen kişilere teşekkürlerimi iletmek isterim.”

Ürünü alalı 4 ay oldu. Emiş gücü, filtresini talimatlara uygun temizleme ize rağmen düştü. Bir de üstüne çok az ve dikkatli kullanmamıza ve hiçbir darbe ve hasara maruz kalmamasına rağmen, seviye düğmesi de bozuldu. Servisi arayıp garantiye vermek istediğimizde, telefon başındaki servis yetkilileri, sanki ürünü görmüş incelemiş gibi bizde hata bulmaya çalıştı. Israrlarımız sonucu servis göndermeye karar verdiler. Philips veya Rowenta alın diyen dostlarımızı dinlemediğimiz için çok pişmanım. Bu ürün ve sonrası hizmeti tek kelimeyle "rezillik". 

Fakir Logo
Fakir10 Kasım 2020 16:45

Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon, sms ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Her türlü görüş ve önerilerinizi, 4440241 No'lu Müşteri Hizmetleri danışma hattımızdan veya http://fakir.com.tr/p/customer_service web sitemizden bizlere ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.

Can
Can10 Kasım 2020 17:10

Yazmış olduğunuz iletişim numarasını aradık 20 dakika sonunda hat kesiliverdi. Koskoca markanın bize çözüm için verdiği cevap otomatik bir mesaj mı? Yazık

Fakir Logo
Fakir10 Kasım 2020 17:42

Merhaba, Değerli müşterimiz ile yapılan görüşmede alınan bilgiler ile şikayeti dikkate ve değerlendirmeye aldırılmış, satış sonrası hizmet sürecinin takibi için yetkili servis bilgilendirmesi yapılmıştır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla FAKİR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ DIŞ TİC. A.Ş. www.fakir.com.tr www.fakirshop.com.tr Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241

Can
Can11 Kasım 2020 15:41

Sorunumuz, çağrı merkezi yetkilisinin ilgisi ve doğru yönlendirmesi sonucu, Sivas Teknik Elektrik Fakir yetkili servisi Fatih bey tarafından hızlı bir şekilde çözüldü. Emeği geçen kişilere teşekkürlerimi iletmek isterim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler