Fakir Hamur Yoğurma Culina Şef!

Süleyman Süleyman21 Temmuz 23:20

Pasta börek hamuru hazırlamak için robot Alalı 3 ay oldu makine bozuldu ve garantiye girmediğini söylüyorlar. Yetkili servis kullanıcı hatası yere düşürülmüş dedi hiçbir yerinde çizik kırık yok. Alman malıymış sözde.

En kısa zamanda tüketici kurumuna gidip şikayette bulunacağım. Şikayetleri okuduğumda hiçbir ürünü düzgün çalışmıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Süleyman 27 Temmuz 20:32

Merhaba sizin kalite ve müşteri önceliğiniz işte bu kadar size ürünü kırmadık çizmedik düşürmedik diyoruz bir türlü anlamak istemiyorsunuz neden bu konuyu iyiden iyiye incelemesini yapmıyorsunuz sizler hep at gözlüğü takarak mı gidersini z haklı olmasam bu kadar yazarmıyım size istenilen 180 TL ne sizi ihya eder ne de bizden bir kıl koparaır yazıklar olsun size de firmanıza da satacağınız ürüne de yere batsın 180 liralık insanlar bir de firma olmuşlar

Fakir Logo Fakir 27 Temmuz 08:03

Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon, sms ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Her türlü görüş ve önerilerinizi, 4440241 No'lu Müşteri Hizmetleri danışma hattımızdan veya http://fakir.com.tr/p/customer_service web sitemizden bizlere ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler