26 Ağustos 2013 #1975531

Fakir Halı Yıkama Makinesi Su Fışkırtmıyor!

Anneler gününde hediye amaçlı Fakir marka(güvenilir olduğunu düşünerek)Halı Yıkama makinesi aldım. Aldıktan sonra 2 ay hiç kullanma fırsatımız olmadı ve teslim aldığımız yer (Narev) bize servisle beraber kutunun açılması gerektiği bilgisini aktarmadı. Makineyi açtık. Kurulumunu yaptık hatasız çünkü 1998 yılından itibaren kullandığımız makine vardı.


Duruma gelirsek, makina çalışıyor ancak su fışkırtmıyor. Teknik servisi aradım, motor kısmını getirin dediler. Götürdük, yapıldı dendi tekrar denedik aynı şekilde sorun devam etti. Aradım tekrar borularını da getirin dediler. Sonuç çalışmadı ve kimse yardımcı olmadı. Hiç kullanamadığım makinayı değiştirmeye bile yanaşmadılar. Güvenmek ile hata yaptık.

Ayşe 7.339 Okunma

Cevaplar

  • Fakir Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sn Bacak; Halı yıkama makinesi ürünlerimizde tanıtım hizmeti zorunludur. Bayii belirtmemiş olsa dahi ürün kolilerinin üzerinde tanıtım alınması gerektiği belirtilmiştir. Ürün arıza durumlarında yetkili servislere ürün tüm aparatlarıyla birlikte teslim edilmelidir. Satış sonrasında ürün arızalarına dair hizmet servisten verilmektedir. Şu an için ürününüzün incelenmesi için siz değerli tüketicimizden ricamız yetkili servislerimizden birine ürününüzü teslim etmenizdir. Bu doğrultuda ürününüzün problemi en kısa zamanda çözülecek, mağduriyetiniz giderilip memnuniyetiniz sağlanacaktır. Devam eden bir probleminiz olduğu takdirde tarafımıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön