25 Nisan 2013

Fakir GEN-3 Kuru Süpürgenin Üst Kısmı Kırıldı!

Fakir marka GEN-3 tip kuru süpürge aldım kısa süre sonra üst sap kısmı vida yuvası kırıldı. Servise götürdüm. Tmalzemeleri kabul ve kayıt eden bayan kız kırık olduğu için direk garantiye girmediğini belirterek parası ile almak isterseniz sipariş verelim teklifinde bulundu. Müşteri temsilcisi ile email ile yazıştık kırıksa garantiye girmez cevabını aldım. En azından fotoğrafını isteselerdi veya inceleme için alıpta beni bir kaç gün bekletselerdi daha ikna olmuş olacaktım. Kısacası satış sonrası hizmet Fakir firmasında yerlerde.

Şenol 105 Okunma

Cevaplar

  • Şenol30 Nisan 2013

    ucu açık mesaj yazıyorsunuz yani benim ürünümü tamir ediyor musunuz etmiyor musunuz. net mesaj yazın lütfen. ben yine servise gitsem beni servis kabulundaki bayan kırıklar garantiye girmez diye gönderecek. beni yönlendirmenizi tavsiye ediyorum. veya ürünü incelemek için adresimden aldırın lütfen.

  • Fakir Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sn AŞIK; Garanti Belge Uygulaması esaslarına dair yönetmeliğin “malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır” ilgili maddesi ile garanti şartlarındaki tüm maddeler firmamızın tüm birimleri ve yetkili servislerince uygulanmakta olup, yalnızca sarf malzemeler (torba,filtre, vb.) ile yetkili servislerimiz tarafından kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan,bilir kişi testine girebilecek arıza-kırılma vb durumları garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir. Bu doğrultuda garantili ürününüz ilgili açıklama ile kontrol edilerek arıza üründen kaynaklı ise garantili, kırık vb. durumlar içerisinde ise ya da kanıtlanabilir kullanıcı hatası tespit edilmiş ise ücretli hizmet verilmektedir. Bilginize sunar, İyi günler dileriz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön