04 Nisan 2013 #1724111

Fakir Fabrika Testleri!

22.02.2013 tarihine 1500 liraya Ankara Aydoğanlar firmasından elektrik süpürgesi satın aldım. Servis kurulumu yaptı. Filtre su kabını çıkartıldığında yerinden çıktığını servis kurulumu esnasında fark ettim. Görevliye söyledim ama sorun olmadığını söyledi. Aldığımdan 10 gün sonra aldığım firmayı aradım değiştirilmesini istedim.


Servise götürmem gerektiği söylendi. Firmaya götürdüm teslim ettim. 20 gün sonra ürünü servis firmaya teslim etmişler. Filtresini değiştirmişler ama servis fişi yoktu. Ürün vidaları açılmış, boyası kabarmış halde bana teslim ettiler. Fabrikada testler yapılmıyor mu? 10 günlük ürünü değiştirmek yerine fabrika hatasını tüketiciye yüklüyorlar. Bu bence amatörlük.

Nesimi 440 Okunma

Cevaplar

  • Nesimi11 Nisan 2013

    Filtre değiştirilirken servisin yapmış olduğu filtre çevresindeki çizik ve boya kabarmasını kim karşılayacak. 10 günlük makinama fabrika testi yapılmadığı için hasar verildi. ayrıca soruma cevap alamadım. ben alman malı fakir aldığımı sanıyorum ikinci kalite olarak düşündüğüm İtalyan malı verildi. malzemenin üzerinde alman dili yazıyor, alt tarafında küçücük İtalyan malı yazıyor. neden insanları yanıltıyorsunuz. ben bu yüzden ürünü değiştirmek istiyorum.

  • Fakir Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Erkol; Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürün kontrolü sonrası filtre değişimi ihtiyacı olduğu için sadece filtresi değiştirilerek ürün serviste hazır hale getirilmiştir. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 444 0 241 www.fakir.com.tr

  • Nesimi05 Nisan 2013

    Fakir hangi ülke üretimli diye sorsam 10 kişiden 9 u alman der. Çünkü reklamlar, ürün kutularında alman dili yazar. benim 1500 liralık aldığım ürün İtalyan malı. İtalyan malı olduğunu görünce fason üretim olduğu aklıma geldi. sıfır açılan kutunun filtresi arızalı çıktı. sıfır ürüne serviste tamir ederek etrafı çiziklerle boyası kabarmış şekilde teslim ettiler. amatör bir firmaya göre bunlar normal ama bana göre değil. astım olan kızım için aldığım ürün filtresi değiştirildi ben bu değişime nasıl güvenebilirim. servis belgesi bile yok. utandılar galiba sıfır ürünü tamir etmeye. bence ürünü firmadan almadan önce test edip öğle alınmalı. yoksa bu fakir sizi amatörlüğü ile sizi kanser eder

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön