21 Eylül 2013 #2025075

Fakir Düğmesi Kırıldı!

Kullanmış olduğumuz el süpürgesinin toz açma düğmesi elimizde kaldı, konuyu ilettiğimiz servis ve sonrasında Fakir bunun kişisel hata olduğunu, kırık kopma, garanti kapsamı dışında olduğunu ücretli olarak yapılacağını belirtmiştir, öncelikle devamlı açılıp kapanan bir düğmenin zamanla bozulup yayından atacağını, zaten gördüğünüzde çokta sağlıklı yapılmamış olduğunu anlayacaksınız. Rakamlar çok önemli olmayabilir ancak böyle büyük firmaların küçük sorunlarla tüketiciyi mağdur etmeye hakkı yok.

İsmail 553 Okunma

Cevaplar

  • İsmail03 Ekim 2013

    ben bu markayı almakla zaten baştan hata etmişim,bir el süpürgesinde hata zamanla ne olabilir,kırılma kopma olmadıktan sonra,neyi garanti kapsaminda,toz torbası ve filtre diyorsunuz,çok yazık...ben bu süpürgeyi atarim yaptırmam(sizin yedek parçacınıza para kazandırmamak için)nede bu markayı tavsiye ederim,bu ayıp ta size yeter.tüketici dostu fakir!!!

  • Fakir Temsilcisi02 Ekim 2013

    Sn Dülger; Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Garanti Belge Uygulaması esaslarına dair yönetmeliğin “malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır” ilgili maddesi ile garanti şartlarındaki tüm maddeler firmamızın tüm birimleri ve yetkili servislerince uygulanmakta olup, yalnızca sarf malzemeler (torba,filtre, vb.) ile yetkili servislerimiz tarafından kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan,bilir kişi testine girebilecek arıza-kırılma vb durumları garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir. Bu doğrultuda garantili ürününüz ilgili açıklama ile kontrol edilerek arıza üründen kaynaklı ise garantili, kırık vb. durumlar içerisinde ise ya da kanıtlanabilir kullanıcı hatası tespit edilmiş ise ücretli hizmet verilmektedir.Bilginize sunar, İyi günler dileriz. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön