12 Eylül 2013 #2008483

Fakir Darky Süpürge Parçalanıyor!

Fakir Darky elektrik süpürgesini vatandan almıştım. Önce haznesi Bişkek çekim gücü fazlayken yani süpürme başlığı halıya yapışıp kalıyordu. Servise gönderdim yapılıp geldi ancak yine bozuldu ve bu sefer hiç ucunda durmaz hale geldi.


Tekrar servise gönderdim ve yine tamir oldu geldi. Servisten alalı daha 2 gün oldu bu seferde tutma sapı yerinden çıktı. Bu ürünün çekim gücünün iyi olması nedeniyle arkadaşıma da tavsiye etmiştim. O da aldı, onun ürününden hiç böyle sorunlar yok. Sanırım benim şansıma sorunlu bir ürün denk geldi. Yardımcı olmanızı rica ediyorum. Sürekli servise gitmekten ve beklemekten yoruldum.

İlke 2.542 Okunma

Cevaplar

  • İlke16 Ağustos 2016

    Serviste çalışanların kötü muamelesinden sonra kızıp süpergeyi atmıştım. Mesajınızıda daha yeni gördüm. Cevap için teşekkürler.

  • Fakir Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sn Kurt; Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Genel Bilgilendirme : Fakir Elektrik süpürgesi, satın alınma tarihi itibari ile bir yıl içerisinde ’… Ürünün tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde en az dört defa, imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra bu arızaların maldan yararlanmamayı sürekli kılması…’’ ilgili prosedür bilgilerinden birinin söz konusu olması koşulunda ilgili ürün değişim hakkı kazanmaktadır. Ürününüzde tekrar bir arızaya rastlarsanız ürünü servise yönlendirebilirsiniz. . Devam eden bir probleminiz olduğu takdirde tarafımıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön