Fakir Çay Makinesi Arızası

Efil Efil29 Haziran 12:06

Fakir river model çay makinasının ısı termostatı sürekli bozuluyor. Bir sene içerisinde 3 kez ısı termostatı bozuldu. Üç kez aynı şikayet ile yetkili servise başvuruldu. Prosedürlerine göre son 6 ayda iki kez aynı arıza olması durumunda ürünün aynısı ile değişimini yapmaları gerekmesine rağmen hep tamir ederek geçiştiriyorlar ama aynı arıza sürekli tekrarlanıyor. Sözde büyük ama küçük hesaplar yapan bir firma. Garantisinin dolmasını bekleyerek müşterisini oyalıyor. Aynı sorun söz konusu cihazda 3 kez tekrarladığı için ben kökten çözüm olan ürün değişikliği olan haklı talebim (son 6 ayda 2 kez aynı arıza) dikkate alınmadı. Müşterinin sıkıntısı beklentisi yine gözetilmeden sorunlu cihaz hep tamir edilerek geçiştirildi. 

Yetkili servis bile haklı olduğumu söylüyor ancak merkez sözde müşteri hizmetleri” sadık Fakir müşterisi olduğunuz gerçeğini hiçe sayarak beklentiye duyarsız kalıyor. Bu nasıl Fakir alıp kendimizi şımartma oluyor sorarım size. Resmen işkence! Ortada kronik bir arıza var ve hala tamir ile geçiştiriliyor. Yıllardır sadık bir Fakir müşteri olarak artık yıllar içerisinde ne denli kaliteden ödün verdiğinizi çok iyi görmekteyiz ve sözde olan "müşteri hizmetleriniz" ile artık sloganınız "Fakir alın Fakir'i şımartın" olmalı. Hayatı kolaylaştırmak gibi dev bir misyonu olan markanın 'Fakir Türkiye' olarak duruşu hayatı zorlaştırmak. 

Son derece sağduyudan uzak, müşteriyi değersiz gören müşteriyi yıldıran müşteri hizmetleri politikası. Dünya genelinde büyük satışlar yapan bir markanın bu kadar küçük hesaplar yapan müşteri hizmetleri anlayışı ile nasıl satış sonrası fark yaratan marka olduğunu iddia edebiliyor? "global marka Fakir" ile " Fakir- saruhan şirketler grubunun müşteri hizmetleri politikasına bakışında uçurumlar olduğu aşikardır. Yıllarca markalaşma yolunda müşteri memnuniyetini önemseyerek sektör lideri olmayı Başaran global marka Fakir değerlerini ülkesine taşımakta basiretsiz kalan Fakir saruhan şirketler grubudur. Müşterinin memnuniyetsizliğini şikayetlerini hiçe sayarak müşterisinin haklı beklentilerine kulağı sağır vicdanı dilsiz kalmıştır.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Fakir Logo Fakir 02 Temmuz 10:21

Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon, sms ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Her türlü görüş ve önerilerinizi, 4440241 No'lu Müşteri Hizmetleri danışma hattımızdan veya http://fakir.com.tr/p/customer_service web sitemizden bizlere ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler