06 Mayıs 2013 #1780157

Fakir Bozuk Gelen ve Değiştirilmeyen Baskül!

Yaklaşık bir ay kadar önce internetten bir baskül aldım. Kargodan geldiği gün açtım baskül sürekli sıfır gösteriyor. Birkaç gün sonra kayseride tek servisi varmış oraya götürdüm arızalı dediler. Sonra grupanya firması ile iletişime geçip değiştirilmesini talep ettim ve fakire yönlendirildim.


Fakir firmasıda teknik servisin değişim fişi doldurmasını ve kargolamamı istedi. Bu gün servise gittiğimde bir üst birimlerinin onayı olmadan servis fişi dolduramadıklarını ve bir üst birimin İstanbul da olduğunu söylediler ( gülerek ) Yani bir ayıplı mal var ve ne aracı firma nede üretici firma kale alıp cevap vermiyor. Umarım buradan cevap veren çıkar.

Hakki 661 Okunma

Cevaplar

  • Fakir Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Sn. Hakkı, İrtibat numaranız aracılığı ile siz değerli tüketicimizle irtibat kurularak görüşülen ürün arıza ve hizmet alamama beyanınız için aşağıda bilgileri yer alan yetkili servisimize ürün ve ürün hizmet evraklarıyla başvurmanızı rica ederiz. Başvurunuzda öncelikli olarak müşteri memnuniyetiniz dikkate alınacak, garanti şartlarınca belirli maddelerle ürün hizmetiniz belirlenecek ve en kısa süreyle işlem verilerek şikâyetiniz neticelendirilecektir. Bu bilgilerle Şikâyet var e- yazışma süreci resmi yazışma kanalımız ve sizin e-posta adresiniz üzerinde yapılacağından buradaki yazışma kaydı kapatılmıştır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. KAYSERİ MERKEZ FAKİR, BİLTEK SERVİS TEVFİK BİLDİK Kiçikapı Mah. Serdar Cad. No. 26/B (0352) 231 64 75 Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 3 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön